ورزشی

آغاز به کار تیم شنای دختران منطقه آزاد قشم طلایی بود

آسنا صادقی ورزشکار نوجوان و عضو نخستین تیم شنای دختران منطقه آزاد قشم موفق به کسب پنج مدال طلا و نقره شنای آزاد رده سنی 11 تا 12 سال مسابقات جنوب کشور شد.

 به گزارش پایگاه خبری خبرقشم، تیم شنای دختران منطقه آزاد قشم با حمایت دفتر امور بانوان سازمان منطقه آزاد فعالیت خود را آغاز کرده و در نخستین حضور خود در مسابقات ملی خوش درخشید.
مسابقات شنای مناطق جنوبی کشور با حضور بیش از 50 شناگر در رده سنی 11 تا 12 سال با حضور تیم هایی از سیستان بلوچستان، فارس، یزد، کرمان، خراسان جنوبی و هرمزگان در شهر زاهدان برگزار شد.
آسنا صادقی، شناگر منطقه آزاد قشم با مربیگری خانم ها مریم دانش پرور و ارغوان پارسا، در پایان این رقابت ها در رشته های 100 متر انفرادی، 400 متر گروهی و تیمی موفق به کسب مدال طلا و در رشته های 50 متر و 200 متر انفرادی موفق به کسب مدال نقره شد.
گفتنی است، دفتر بانوان سازمان منطقه آزاد قشم برنامه حمایت و کشف استعداد زنان و دختران توانمند جزیره را در دست دارد و امید می رود با اجرایی شدن این برنامه ها حضور ورزشکاران زن قشم در مسابقات ملی و بین المللی در رشته های ورزشی مختلف افزایش یابد و مدال های رنگارنگ بر گردن آنها آویخته گردد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا