اقتصادی

حضور فعال شرکت های دانش بنیان در نخستین رویداد همتایابی در اقتصاد دریامحور ایران

بیش از 30 شرکت دانش بنیان در حوزه صنایع دریایی کشور برای حضور فعال در نخستین رویداد بین المللی همتایابی در اقتصاد دریامحور ایران اعلام آمادگی کردند.

به گزارش پایگاه خبری خبرقشم، طبق برنامه ریزی صورت گرفته این شرکت ها با حضور در پاویون شرکت های دانش بنیان جهت رفع نیازهای فناورانه شرکت کنندگان در این رویداد، اقدام خواهند کرد.

این شرکت های دانش بنیان در حوزه صنایع دریایی با هماهنگی و همکاری معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، صندوق نوآوری و شکوفایی و پارک های علم و فناوری کشور در نخستین رویداد بین المللی همتایابی در اقتصاد دریامحور ایران شرکت می کنند.

طبق برنامه ریزی صورت گرفته شرکت های دانش بنیان حضور در این رویداد با برگزاری جلسات متعدد B2B برای شرکت کنندگان و پس از انعقاد قرارداد، مورد حمایت سرمایه گذاران و نهادهای حاکمیتی مرتبط قرار خواهد گرفت.

بنا بر این گزارش، نخستین رویداد بین المللی همتایابی در اقتصاد دریامحور ایران با هدف بررسی فرصت ها، چالش ها و راهکارها و بهبود وضعیت معیشت و ایجاد اشتغال، با تمرکز بر سیاست های کلی توسعه دریامحور با حضور دستگاه های عمومی، دولتی و غیردولتی، شرکت های خصوصی، شرکت های دانش بنیان و سفرای کشورهای مختلف جهان 25 تا 27 اردیبهشت ماه سال جاری در جزیره قشم برگزار می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا