اقتصادی

بررسی همپوشانی و یکسان‌سازی فرآیندهای اخذ مجوزهای شیلاتی در مناطق آزاد

جلسه کارگروه تخصصی شیلات مناطق آزاد کشور در راستای عمل به برنامه راهبردی عملیاتی و همچنین شورای راهبردی اقتصادی مناطق آزاد ابلاغ شده از سوی دبیر شورایعالی مناطق آزاد کشور در مرکز بین المللی رشد قشم برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری خبرقشم به نقل از روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم، هدف از برگزاری جلسه این کارگروه تخصصی، نیازسنجی و همپوشانی سیستمی در مراحل و یکسان‌سازی فرآیندهای صدور مجوزهای مربوط به صنایع شیلاتی در مناطق آزاد کشور بود.
طبق برنامه ریزی صورت گرفته با نهایی شدن تصمیم های اتخاذ شده در این کارگروه، فرآیندهای سرمایه گذاری در حوزه شیلات مناطق آزاد بویژه منطقه آزاد قشم به عنوان نخستین جزیره شیلاتی کشور، تسهیل و تسریع پیدا خواهد کرد.
همچنین در نشست های پیشین این کارگروه تخصصی، موضوع حاکمیت مناطق آزاد و اعمال ماده 65 قانون احکام دائمی برنامه های توسعه کشور در تعامل با ضوابط و دستورالعمل های ملی مورد بررسی قرار گرفته است.
براساس این گزارش، در جلسه کارگروه تخصصی مناطق آزاد کشور برخی از مدیران دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد کشور حضور داشتند و مدیران شیلات و کشاورزی سایر مناطق آزاد کشور نیز به صورت آنلاین در آن شرکت کردند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا