اجتماعی

موفقیت قشم به همدلی‌ مردم و مسوولان‌ نیاز دارد

رییس هیات مدیره و مدیر عامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: آینده قشم به عنوان یک جزیره جهانی به وحدت، همدلی و نگاه توسعه‌ای مردم و مسوولان نیاز دارد.

به گزارش پایگاه خبری خبرقشم، عادل پیغامی شامگاه شنبه در آستانه روز شوراها (نهم اردیبهشت) در مراسمی که در شهر رمکان قشم برگزار شد، اظهار داشت: سال گذشته عنوان مقام برتر شورای اسلامی هرمزگان به شورای اسلامی شهر قشم رسید و امسال هم این عنوان نصیب شورای اسلامی شهر رمکان شد و همه ما به این موفقیت‌ها، افتخار می‌کنیم.

وی ادامه داد: کسب این افتخارات و موارد دیگر به عنوان برگی زرین، نقش مهمی بر موقعیت برندینگ جزیره جهانی قشم دارد.

مدیرعامل سازمان‌ منطقه آزاد تصریح کرد: کسب اینگونه موفقیت‌ به حدی مهم و ارزشمند است که آن را در جلسات با مسکولان کشوری با افتخار بیان می‌کنیم.

به گفته وی، علیرغم کسب موفقیت‌هایی که در حوزه‌های مختلف قشم مشاهده می‌کنیم، نباید از غفلت‌ها و کُندی‌هایی که موقعیت بهتر قشم را به عقب انداخته غافل شویم و همه باید با همدلی، وحدت، یکدلی و همراهی، آینده خوشی را برای این جزیره زیبا رقم بزنیم.

پیغامی با شادباش کسب رتبه برتر شورای اسلامی شهر رمکان قشم در استان هرمزگان، گفت: کسب این عنوان‌ نشان از انتخاب صحیح مردم در زمان انتخابات شوراهای اسلامی و همچنین تلاش و مساعدت منتخبان که با همدلی و برنامه‌ریزی وظایف خود را انجام دادند، امکانپذیر شده است.

شایان ذکر است در این مراسم، نمایندگان مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی، امامان جمعه شیعه و اهل سنت قشم و دیگر مسوولان حضور داشتند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا