اقتصادی

اضافه شدن تجهیزات جدید به بندر بهمن برای تسریع فعالیت تجاری در آینده نزدیک / رایزنی و هم افزایی با سایر دستگاه ها برای تسهیل فعالیت بازرگانان قشم

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: برنامه ریزی های لازم برای تامین تجهیزات جدید در بندر بهمن با هدف افزایش سرعت تخلیه بار از لنج های باری و تسهیل فعالیت بازرگانان جزیره قشم صورت گرفته است که در آینده نزدیک اجرایی خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری خبرقشم، منصور عظیم زاده اردبیلی با بیان این مطلب در جلسه با جمعی از بازرگانان و فعالان حوزه تجارت جزیره قشم، اظهار کرد: در ماه های گذشته جلسات مختلفی با دستگاه ها و نهادهای مختلف جهت رفع برخی موانع پیش روی فعالیت بازرگانان جزیره انجام شده که امیدوار هستیم با هم افزایی و هماهنگی سایر بخش ها شاهد حذف برخی مشکلات باشیم.

وی ادامه داد: مجموعه سازمان منطقه آزاد قشم و معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری این سازمان، پیگیری و تلاش برای رفع مشکلات بازرگانان را وظیفه خود می داند و برای تامین نیازها و منافع جمعی ساکنان جزیره، گردشگران و تمامی فعالان اقتصادی این منطقه تلاش می کند.

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد قشم تاکید کرد: با هدف تسهیل فرآیند بارگیری و کمک به بازرگانان و افزایش ایمنی بندر بهمن در آینده نزدیک تجهیزات جدید برای این بندر تامین شده و یک فروند آتش خوار تندرو و یک دستگاه پهپاد آتش نشان نیز به ناوگان ایمنی جزیره اضافه خواهد شد.

عظیم زاده اردبیلی در پایان از همکاری سایر دستگاه های اجرایی و نهادها، فرماندار و اعضای شورای تامین شهرستان، فرماندهی دریابانی، فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه و فرماندهی نیروی انتظامی فراجا قشم جهت پیش بینی های لازم برای تسهیل فعالیت تجاری و ترخیص کالا و همچنین از همراهی خوب بازرگانان و فعالان اقتصادی جزیره قشم قدردانی کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا