مذهبی

دختران روزه اولی‌های قشم تجلیل شدند

دختران روزه اولی‌ مدرسه شکوفه‌های انقلاب شهر قشم در آئینی با شکوه در بوستان بانوان این شهر تجلیل شدند.

به گزارش پایگاه خبری “خبر قشم” مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در این آئین گفت: فرزندان صالح نعمتی است که خداوند به خانواده عطا می‌کند و بایت چنین فرزندانی باید شکرگزار خدای مهربان باشیم.
عادل پیغامی اظهار داشت: عظمت و شرافت ماه رمضان به ویژه شب‌های بی مثال قدر بحدی است که این ماه را از میان همه ماه‌های خدا متمایز کرده است.
وی ادامه داد: خدا را شاکریم که توفیق داد امسال هم از برکات ماه مبارک رمضان بهره‌مند شویم و امیدواریم با بهره از معنویات این ماه بتوانیم مسیر درست زندگی کردن در 11 ماه دیگرسال را هم برای خودمان رقم بزنیم.


مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در ادامه سخنان خود از دختران روزه اولی مدرسه شکوفه‌های انقلاب که به نحو شایسته‌ای سرود ویژه این ماه را اجرا کردند، تقدیر کرد.
وی اظهارامیدواری کرد که بوستان بانوان شهر قشم به مکانی برای نشاط و پویایی و برپایی آئین‌های مختلف ملی و مذهبی و جشن‌های مختلف تبدیل شود تا بانوان جزیره با روحیه‌ای شاد همراه با سلامتی، نقش خود را در تربیت فرزندان و استحکام کانون خانواده به خوبی ایفا کنند.
شایان ذکر است؛ در این آئین به دختران روزه اولی (اهل سنت) هدیه ویژه‌ای با عنوان “قشم بازی” که بهترین بازی کودکان ایران شناخته شده از سوی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم اهدا شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا