اقتصادی

۲۳ هزار لیتر گازوئیل قاچاق در قشم کشف شد

 فرمانده انتظامی شهرستان قشم از کشف ۲۳ هزار لیتر گازوئیل قاچاق به ارزش پنج میلیارد ریال در یکی از روستاهای غرب این جزیره خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری خبرقشم ، سرهنگ مهراب کاظمی افزود: در ادامه طرح های پاکسازی نقاط و محلات آلوده این شهرستان مرزی، در یک عملیات مشترک و منسجم با همکاری میدانی دریابانی طرح ضربتی مقابله با قاچاق سوخت در روستای دور دست و ساحلی دولاب واقع در ۱۱۰ کیلومتری غرب این جزیره اجرا شد.

وی ادامه داد: در اجرای این طرح ضربتی ضمن شناسایی سه محل دپو سوخت، هفت دستگاه خودرو حامل و فعال در قاچاق سوخت توقیف، ۱۰ مخزن حاوی سوخت و پنج دستگاه پمپ مکش سوخت جمع آوری و مقدار ۲۳ هزار لیتر گازوئیل قاچاق کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی شهرستان قشم با اشاره به دستگیری چهار متهم و عامل قاچاق سوخت در این طرح، ارزش سوخت های قاچاق کشف شده در این عملیات را بنا به اعلام نظر کارشناسان اقتصادی پنج میلیارد ریال عنوان کرد.

سرهنگ کاظمی، مقابله با قاچاق سوخت و فرآورده‌های نفتی را از اولویت‌های پلیس در راستای حفظ سرمایه‌های ملی کشور عنوان کرد و از قشموندان خواست هرگونه اخبار و اطلاعات در این زمینه را از طریق تماس با مرکز فوریت های ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا