بین الملل

فرماندار قشم: جنایات رژیم وحشی صهیونیستی نشانه التهاب فروپاشی است

 فرماندار قشم با محکومیت شدید اقدامات نظامی رژیم جعلی و کودک کش صهیونیستی در به تصویر کشیدن خونین ترین صحنه های نقض آشکار حقوق بشر در غزه گفت: جنایات اخیر این رژیم سفاک، نشانه التهاب و اضطراب آن در هنگام فروپاشی است.

به گزارش پایگاه خبری خبرقشم، محمد محمدحسینی افزود: اتفاقات و جنایت های چند روز گذشته رژیم وحشی و کودک کش صهیونیستی در فلسطین اشغالی به ویژه باریکه غره حاکی از فروپاشی خانه عنکبوتی این رژیم اشغالگر است.

وی کشتار کودکان، زنان، بیماران و سالمندان را خفت بارترین عکس العمل رژیم غاصب صهیونیستی در برابر هراس از رزمندگان جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) عنوان کرد و گفت: خون پاک این افراد غیر نظامی بی گناه که بیش از نیمی از شهدای این روزها را تشکیل می دهند، پایه های ظلم و ستم این رژیم منحوس را زودتر از حد انتظار آنان سست و نابود می کند.

فرماندار قشم با اشاره به ایستادگی و مقاومت پیروزمندانه رزمندگان فلسطینی در برابر سربازان رژیم جعلی صهیونیستی افزود: این مقاومت مردمی و روحیه دفاع ساکنان باریکه غزه و مردم فلسطین از آرمان ها و ارزش های معنوی و ملی خود، رژیم نجس و غاصب صهیونیستی را به زانو در آورده است.

محمدحسینی اظهار کرد: دشمن غاصب صهیونیستی بدانند که لحظه به لحظه تمامی تحرکات آن در داخل مرزها و خارج از مرزها در منطقه و فرا منطقه از سوی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی و سربازان ولایت در سرزمین شیران رصد و پایش می شود و متناسب با هر گونه تهدید احتمالی، ظرفیت مقابله شکل می گیرد.

عملیات بی نظیر مقاومت فلسطین با نام «طوفان الاقصی» در سرزمین های اشغالی که از هفت اکتبر (۱۵ مهرماه) آغاز شده است، در حالی وارد پنجمین روز خود شده که مقامات آمریکایی برای نجات رژیم صهیونیستی از شکست به صف شده اند و حمایت همه جانبه خود از صهیونیست ها را هم در کلام و هم در ارسال انبوه سلاح به اثبات رساندند.

ارتش رژیم صهیونیستی که در عملیات طوفان الاقصی غافلگیر شده و توان مقابله با نیروهای مقاومت را ندارد، برای جبران شکست خود اقدام به بمباران وحشیانه شهر غزه و مردم آن کرده است.

به حدی که در اثر این بمباران ها بنا بر اعلام وزارت بهداشت فلسطین تا ظهر امروز (چهارشنبه) ۹۰۰ نفر شهید شده اند که ۱۴۰ نفر آنها کودک و ۱۰۵ نفر آنها زن هستند.

همچنین شمار زخمی های حملات هوایی رژیم صهیونیستی به غزه چهارهزار نفر و تعداد زخمی های صهیونیست ها نیز از مرز ۲ هزار و ۷۴۱ نفر گذشته است.

رهبر انقلاب اسلامی و فرمانده معظم کل قوا روز سه‌شنبه در مراسم مشترک دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه‌های افسری نیروهای مسلح با تاکید بر اینکه قتل‌ عام مردم غزه بلای بزرگتری بر سر صهیونیست‌ها می‌آورد، تاکید کردند: رژیم غاصب صهیونیستی هم از لحاظ نظامی و هم اطلاعاتی شکست غیر قابل ترمیم خورده است.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به تلاش رژیم خبیث برای مظلوم‌نمایی و کمک رسانه‌ها استکباری جهان برای القاء این موضوع در افکارعمومی جهانیان، گفتند: این مظلوم‌نمایی «صددرصد خلاف واقع و دروغ» است و هیچکس نمی‌تواند از این هیولای دیوسیرت، چهره‌ای مظلوم بسازد.

رهبر انقلاب با اشاره به ضرورت عکس‌العمل دنیای اسلام در مقابل جنایات صهیونیست‌ها، افزودند: البته همه دنیای اسلام موظف به حمایت از ملت فلسطین هستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا