آخرین خبرها

کارت سوخت کامیونت های وارداتی قشم فعال شد

با پیگیری های صورت گرفته، مشکلات مربوط به استاندارد صدها کامیونت وارداتی شماره گذاری شده در منطقه آزاد قشم حل شد و از بعد از ظهر روز سه شنبه (14 شهریورماه) کارت سوخت این خودروها فعال شده است.

به گزارش پایگاه خبری خبرقشم، با همکاری سازنده وزارت نفت، مکاتبات متعدد عادل پیغامی، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، مهدی دوستی، استاندار هرمزگان و با تلاش احمد مرادی، نماینده مردم استان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی موضوع کارت سوخت صدها کامیونت وارداتی در منطقه آزاد قشم تعیین تکلیف شد.

گفتنی است؛ سال گذشته حدود 1000 دستگاه کامیونت وارد منطقه آزاد قشم شده بود که همه آنها توسط اداره شماره گذاری سازمان منطقه آزاد قشم پلاک گذاری شدند که در نهایت با حل مشکلات کارت سوخت این خودروها، امکان دریافت سوخت برای آنها فراهم شده که موجب افزایش رضایت قشموندان می شود.

گفتنی است پیش از این تمامی اطلاعات مربوط به کامیونت های وارداتی توسط اداره شماره گذاری سازمان منطقه آزاد قشم در اختیار شرکت پالایش و پخش منطقه هرمزگان قرار گرفته بود که زمینه تسهیل فرآیند صدور کارت‌های سوخت برای این خودروها را به همراه داشته بود.

پیش از این فرایند تعیین تکلیف کارت سوخت کامیونت های وارداتی شماره گذاری شده توسط سازمان منطقه آزاد قشم، در جلساتی با حضور احمد مرادی، نماینده مردم بندرعباس، قشم، ابوموسی، حاجی آباد و بندر خمیر در مجلس شورای اسلامی، احمد سالاری فر، مدیرعامل شرکت پخش و فرآورده های نفتی ایران و محسن رضایی فر، رییس اداره شماره گذاری سازمان منطقه آزاد قشم به نمایندگی از معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری این سازمان برگزار شده بود که سرانجام به نتیجه رسید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا