عمرانی

استاندار هرمزگان: آبرسانی به قشم در اولویت دولت مردمی است

استاندار هرمزگان با اشاره به اینکه مهم‌ترین مساله در جزیره قشم بحث آبرسانی است، گفت: دولت مردمی بحث آبرسانی به این جزیره را در اولویت قرار داده و بیشترین سرمایه‌گذاری نیز به این حوزه اختصاص یافته است.

به گزارش پایگاه خبری خبرقشم، مهدی دوستی عصر چهارشنبه در پایان افتتاح و کلنگ‌زنی پروژه‌های شهرستان قشم در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امروز توفیقی بود در خدمت مردم شهرستان قشم بودیم و پروژه‌های خوبی که در همین دولت شروع شده بود را افتتاح و بخشی نیز کلنگ زنی کردیم.

وی بیان کرد: مهم‌ترین مساله در جزیره قشم بحث آبرسانی است، بر همین مبنا هم بیشترین سرمایه گذاری در این حوزه بوده و با راه‌اندازی باسعیدو بخش مهمی از آب تامین می‌شود.

نماینده عالی دولت در استان هرمزگان اظهار کرد: بخشی از مشکل در حوزه تامین و تولید آب و بخشی در خصوص شبکه انتقال، مخزن و زیرساخت‌های لازم است که برای این موارد نیز گام‌هایی برداشته شده و امیدواریم در ماه‌ آینده بخشی از فشار کم آبی غرب جزیره قشم کاهش یابد.

وی با اشاره به کلنگ زنی یک پروژه آبرسانی در قشم تصریح کرد: در مجموع پروژه‌های آبی قشم چهار هزار میلیارد ریال اعتبار دارند که یا به بهره‌برداری رسیده و یا کلنگ زنی شده‌اند.

دوستی ادامه داد: امروز چند پروژه شهری از جمله پارک ساحلی و سایت ورزشی فرهنگی نیز افتتاح شد، همچنین استودیو رادیویی قشم که می‌تواند پایه مهمی برای جذب سرمایه‌گذاری و معرفی ظرفیت‌های این جزیره باشد، آغاز به کار کرد.

استاندار هرمزگان با اشاره به افتتاح محور گیاهدان به رمکان قشم گفت: در حوزه اسکله نیز امروز اصلاحات اسکله رمچاه انجام شد و در مراحل بعدی نیز به دنبال لایروبی اسکله برای پهلوگیری شناورهای بزرگتر هستیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا