سلامت

انجام ۷۷۰ عمل جراحی در بیمارستان پیامبر اعظم(ص) قشم

رئیس بیمارستان پیامبر اعظم قشم گفت: در سه ماهه ابتدایی سال ۱۴۰۲ تعداد ۷۷۰ عمل جراحی در تخصص‌های مختلف در این مرکز درمانی صورت گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری خبرقشم دکتر سید محمود احمدی رئیس بیمارستان پیامبر اعظم(ص) قشم در این باره گفت: در سه ماهه ابتدایی سال ۱۴۰۲ تعداد ۷۷۰ عمل جراحی در تخصص‌های مختلف در این مرکز درمانی صورت گرفته است.

دکتر سید محمود احمدی انجام این تعداد عمل جراحی را توسط متخصصین جراحی عمومی، ارتوپدی، زنان و زایمان، چشم و جراحی مغز و اعصاب بر شمرد و افزود: در کنار متخصصین مجرب، تعداد ۲۱ کارشناس اتاق عمل و ۱۵ کارشناس بیهوشی مشغول خدمت رسانی به بیماران می باشند.
وی اظهار داشت: بیشترین تعداد عمل جراحی انجام شده در بخش اتاق عمل بیمارستان قشم در حوزه زنان و زایمان بوده و پس از آن در تخصص ارتوپدی صورت گرفته است.
رئیس بیمارستان قشم با بیان اینکه این مرکز درمانی دارای ۴ اتاق عمل فعال و شش تخت ریکاوری است که همه آنها با تجهیزات به روز و پیشرفته مجهز است اضافه کرد: با رایزنی‌ها و تعاملات صورت گرفته امیدواریم بتوانیم تجهیزات جدیدی را با کمک و همراهی خیرین گرانقدر به این مرکز درمانی اضافه نماییم.

https://eitaa.com/sedayeqeshm/5696
https://eitaa.com/sedayeqeshm/5696

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا