اجتماعی

شهرداران مهار تورم نارضایتی و رشد امید را در دستور كار قرار دهند

شهرداران و شوراهای اسلامی شهری و روستایی باید مهار تورم نارضایتی‌ها و رشد امید و نشاط را در دستور کار قرار دهند.

به گزارش پایگاه خبری خبرقشم، محمد محمدحسینی فرماندار شهرستان قشم در آیین معارفه شهردار درگهان افزود: در سال مزین به «مهار تورم و رشد تولید» باید ابعاد مختلف این مهم بومی‌سازی و عملیاتی شود.

وی افزود: اقدامات تمامی دستگاه ها در زمینه شعار سال اعلامی از سوی مقام معظم رهبری یکی از مولفه‌های ارزیابی و سنجش عملکرد مدیران است.

فرماندار شهرستان قشم تصریح کرد: مهار تورم نارضایتی‌های برجای مانده از گذشته و تلاش در راستای امیدآفرینی در شهروندان باید یکی از مهمترین اولویت‌های شهرداران، دهیاران و شوراهای اسلامی شهر و روستا باشد.

محمدحسینی ادامه داد: درگهان شهری بندری با مسائل آشکار و نهان بسیار است و عملکرد مجموعه های مدیریت این شهر باید منتج به ارتقای سطح رفاه و نشاط اجتماعی شود.

وی گفت: محله‌محوری با بهره گیری از ظرفیت های مردمی گره گشای بسیاری از مشکلات اجتماعی خواهد بود و از مجرای ان می توان مکانیسم توزیع عادلانه منابع و خدمات را پیاده سازی کرد.

فرماندار شهرستان قشم خاطرنشان کرد: موقعیت مطلوب برای شکوفاسازی اقتصاد دریا محور، برخورداری از مراکز تجاری عمده در کنار جاذبه های گردشگری از جمله ظرفیت های عمده شهر درگهان است که می طلبد شهرداری و شورای شهر درگهان با تعامل و همراهی جمعی برای پیشرفت شهر از آن بهره بگیرند.

وی اظهار کرد: بار سنگین مسئولیت این حکم بر دوش آقای رحیمی هلری خواهد بود.

محمدحسینی با بیان اینکه شهر درگهان با موضوعات و مشکلات پیچیده‌ای مواجه است، افزود: کوچه و معابر فرسوده و مشکلات اتباع در این شهر از جمله مشکلات اصلی شهر درگهان هستند که نیاز به رسیدگی دارند.

گفتنی است، طی این آیین با حضور جمعی از مسوولان شهرستان و مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری هرمزگان «احمد رحیمی هلری» به عنوان ششمین شهردار درگهان معارفه و از اقدامات «حسنا دریانورد» در مدت تصدی سرپرستی این سمت تقدیر شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا