سلامت

لزوم نظارت بر رعایت تعرفه‌های پزشکی در قشم

فرماندار شهرستان قشم در پیگیری مسائل حوزه بهداشت و درمان این شهرستان از دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، ضرورت نظارت بر رعایت تعرفه‌های پزشکی بویژه دندانپزشکی تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری خبرقشم، محمد محمدحسینی‌تختی فرماندار شهرستان قشم روز گذشته به منظور پیگیری مسائل حوزه بهداشت و درمان این شهرستان  در مرکز استان با دکتر غلامعلی جاودان رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان دیدار و گفت‌وگو کرد. 

طی این نشست بر تسریع روند اجرا و تجهیز پروژه در حال ساخت MRI بیمارستان قشم که با پیشرفت ۹۰ درصدی همراه است بواسطه نیاز ضروری شهرستان قشم و جلوگیری از تحمیل هزینه های اضافی به شهروندان تاکید شد. 

دیگر کاستی‌های حوزه بهداشت و درمان شهرستان قشم، ضرورت تقویت کارایی و اثربخشی شورای سلامت در گره‌گشایی از مسائل، توسعه همکاری‌های بین بخشی و همچنین اتخاذ تدابیر عملیاتی ویژه در خصوص شهرستان قشم بواسطه ساختار جزیره‌ای و محدودیت در مسیرهای دسترسی پایدار به مرکز استان از دیگر مباحث مطرح شده در این دیدار بود. 

فرماندار شهرستان قشم همچنین نظارت موثر بر رعایت تعرفه‌های پزشکی بویژه در حوزه بهداشت دهان و دندان و مراکز دندانپزشکی را خواستار شد. 

رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان نیز از اعزام مستمر بازرسان ویژه به سراسر استان هرمزگان و تشدید برخورد با تخلفات خبر داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا