علمی پژوهشی

۱۰۰ دانش آموز قشمی برتر جشنواره علمی پژوهشی تجلیل شدند

 ۱۰۰ دانش آموز قشمی برتر دارای رتبه های ملی، استانی و شهرستانی در سومین جشنواره علمی پژوهشی از سوی شهرداری و شورای اسلامی شهر قشم تجلیل شدند.

به گزارش پایگاه خبری خبرقشم، میرداد میردادی در این آیین که با رویکرد انگیزشی – تشویقی دانش آموزان برتر در سالن غدیر شهرداری قشم برگزار شد، اظهار داشت: کمک به شکوفایی استعدادهای دانش آموزان این جزیره برای رشد کردن و حضور در مسابقات، جشنواره ها و المپیادهای ملی و بین المللی از اولویت های شهرداری و شورای اسلامی شهر قشم است.

وی گفت: دانش آموزان بزرگ ترین جزیره ایرانی خلیج فارس با خودباوری می تواند در زندگی به اهدافشان برسند و در عرصه های مختلف برای کشور و این شهرستان مرزی افتخار آفرینی کنند.

شهردار قشم از این دانش آموزان برتر خواست تا در تحقق بیانیه گام دوم انقلاب نقش آفرین باشند.

این دانش آموزان برتر در رشته های نجوم، گیاهان دارویی، انرژی های نوین، رباتیک، زیست و فناوری سومین جشنواره علمی پژوهشی دارای رتبه بودند.

این دانش آموزان قشمی چهار مدال نقره و برنز کشوری را کسب و سه نفر از آنان به عنوان برگزیدگان استانی، نماینده استان هرمزگان در جشنواره ملی ابتکارات و نوآوری خواهند بود.

ارتقای سطح کمی و کیفی دانش آموزان به عنوان آینده سازان شهر قشم یکی از اولویت های شهرداری و شورای اسلامی این شهر است که در همین راستا با همکاری آموزش و پرورش برنامه های مختلفی نظیر هدفمند سازی اوقات فراغت، برگزاری کلاس های مشاوره تحصیلی و کنکور تدوین و اجرا می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا