اخبار بانوان

بازديد مشاور رئيس جمهوري از نمايشگاه مد و لباس در قشم

مشاور رئيس جمهور و دبير شوراي عالي مناطق آزاد در سفر يك روزه به قشم از نمايشگاه عفاف و حجاب (مد و لباس اسلامي – ايراني) بازديد كرد.

به گزارش پایگاه خبری “خبرقشم”، حجت الله عبدالملكي در اين بازديد كه افشار فتح الهي رئيس هيات مديره و مديرعامل سازمان منطقه آزاد قشم وي را همراهي مي كرد، از برگزار كنندگان اين نمايشگاه به واسطه عرضه پوشاك ايراني – اسلامي تقدير كرد.
وي گفت: بسياري از بانوان ايراني علاقمند به استفاده از پوشش اسلامي – ايراني هستند كه طراحان دانش بنيان كشورمان اقدامات مهمي در اين زمينه انجام دادند كه نمونه هاي آن در نمايشگاه مد و لباس قشم عرضه شده است.
مدير نمايشگاه مد و لباس هم در اين بازديد گفت: 15 برند از لباس هاي ايراني و اسلامي توسط طراحان و توليد كنندگان از 7 شهر كشورمان شامل تهران، اصفهان، قم، كاشان، مازندران، مشهد و همدان در غالب 30 غرفه در نمايشگاه قشم حضور دارند.
سعيد جام آبادي ادامه داد: نمايشگاه عفاف و حجاب (مد و لباس ايراني – اسلامي) پيش از برگزاري در منطقه آزاد قشم تنها در استان هاي همدان، كرمانشاه، اصفهان و خراسان شمالي برپا شده بود.
شايان ذكر است؛ نمايشگاه عفاف و حجاب (مد و لباس اسلامي – ايراني) از 29 اسفند 1401 تا سوم فروردين 1402 به طور رسمي از ساعت 22 تا 24 در طبقه همكف مجتمع بزرگ الماس شهر قشم براي بازديد و خريد علاقمندان، داير است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا