اجتماعی

قشم صاحب میدان میوه و تره‌بار می‌شود

مدیر امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم از شروع ساخت نخستین مرکز میوه و تره‌بار به وسعت 600 مترمربع در قشم خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرقشم، شاهد ملازم با اشاره به دستور اکید مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم مبنی بر حمایت از مصرف‌کنندگان و کنترل قیمت میوه و تره‌بار در این منطقه، بیان داشت: فاز نخست مرکز میوه و تره‌بار در وسعتی به متراژ 150 مترمربع، با دو غرفه و دو انبار، در مجاورت بازار ماهی‌فروشان در دست احداث است.
وی افزود: در طرح توسعه این مرکز، ساخت 14 غرفه با انبارهای مربوط به هرکدام، در مساحتی بالغ‌بر 600 مترمربع در دستور کار قرار دارد.
به گفته ملازم، ایجاد یک مرکز خرید متمرکز به‌منظور تسهیل دسترسی شهروندان به محصولات باکیفیت و قیمت مناسب، نظارت و کنترل قیمت و بهداشت محصولات عرضه‌شده و ساماندهی دست‌فروشان سطح شهر از اهداف اصلی ساخت این مرکز است.
مدیر امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم ادامه داد: با راه‌اندازی این مرکز میوه و تره‌بار، ضمن ایجاد اشتغال برای نیروهای بومی و کاهش هزینه‌های جاری تأمین مایحتاج برای ساکنان، به یکی از مطالبات عمومی و به‌حق قشموندان پاسخ‌داده‌شده و این منطقه آزاد بعد از سالیان بسیار، صاحب مرکزی منسجم برای فروش میوه و تره‌بار می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا