حوادث

دستبند پلیس قشم بر دستان باند سارقین موتورسیکلت

فرماندهی انتظامی شهرستان قشم از انهدام باند سارقین و کشف 10 دستگاه موتورسیکلت مسروقه در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبرقشم، فرمانده انتظامی شهرستان قشم در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر اظهار داشت:در پی سرقت چنددستگاه موتورسیکلت در این شهرستان،پی جویی های پلیسی جهت شناسایی سارق و کشف موتورسیکلت های مسروقه صورت گرفت.
ایشان بیان داشت: ماموران کلانتری 11 جانبازان با انجام اقدامات پلیسی ، باند سارقین را شناسایی و پس از هماهنگی قضایی ،اعضاء اصلی این باند را طی چند مرحله عملیات در مخفیگاهشان دستگیر کردند.
“سرهنگ مهراب کاظمی “افزود: در تحقیقات انجام شده ،متهمین به چندین مورد سرقت موتور سیکلت شهروندان اقرار نموده و 10 دستگاه موتور سیکلت مسروقه و تعداد زیادی قطعات اوراق شده موتورسیکلت کشف و ضبط شده وتاکنون 7نفر سارق و مالخر دستگیر شده اند. تحقیقات تکمیلی جهت کشف سایر موتورسیکلتها در حال انجام است.
این مقام مسئول انتظامی اظهار داشت: این سارقان حرفه ای به جهت اینکه گرفتارپلیس نشوند بلا فاصله پس از سرقت اقدام به اوراق کردن موتور سیکلت های مسروقه نموده و قطعات را بصورت جداگانه به فروش میرساندند. لذا از شهروندان خواست که جهت پیشگیری از سرقت موتورسیکلت های خود، ضمن استفاده از تچهیزات بازدارنده سرقت ، از رها کردن در معابرو مکانهای خلوت خود داری نمایند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا