اجتماعیحوادث امام جمعه قشم:

حوادث تروریستی در ایران باعث خوشحالی جبهه غربی، عبری و عربی می‌شود

امام جمعه شهرستان قشم گفت: وقوع حوادث تروریستی در کشور و به شهادت رسیدن مردم بی گناه جبهه غربی، عبری و عربی را خوشحال می‌کند و باعث شادمانی آمریکا و عربستان سعودی خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبرقشم، حجت‌الاسلام غلامرضا حاجبی امام جمعه قشم در خطبه‌های نماز جمعه این هفته اظهار داشت: اگرچه جوانان ما روزانه برای دفاع از میهن در لباس‌های نظامی و پاسداری، فدای کشور می‌شوند اما داغ حادثه ترور و به شهادت رساندن زائران حرم شاهچراغ که گناه آنها خواندن نماز اول وقت بود بسیار دردناک‌ و جان سوز است.

وی با اشاره به مرگ دختر کُرد، افزود: قطعا جان باختن دختر ۲۲ ساله غم انگیز بود اما آیا ریختن خون این بی گناهان در بارگاه احمد بن موسی نباید محکوم شود.

خطیب جمعه قشم با بیان اینکه شهدای زیادی از جای جای کشور تقدیم شده اند، اضافه کرد: همان گونه که قشم عزیز ما شهید معصومی از دانشمندان و نخبه‌های بزرگ را تقدیم جامعه کرد. 

حجت‌الاسلام حاجبی با اشاره به اینکه دشمن وحدت جامعه را نشانه گرفته است، تاکید کرد: شهادت این عزیزان نباید ما را دچار تفرقه کند بلکه چنین وقایعی باید به تقویت وحدت ملی و یکپارچگی منجر شود.

وی تصریح کرد: هدف جبهه باطل شک و تردید انداختن در دل افراد و ایجاد نفاق بین مردم است، از این رو در مقابل جبهه باطل چند دستگی کردن جامعه به صلاح نیست، بلکه در مقابل باطل بالا بردن اتحاد و همدلی مردم باید رقم بخورد.

امام جمعه شهرستان قشم افزود: برخی افراد مرگ با تردید یک نفر را قطعی می‌دانند اما برعهده گرفتن حمله تروریستی شیراز توسط گروه تروریستی داعش را نمی‌پذیرند که این خود نمونه نفاق است.

 وی با بیان اینکه دشمن از ایران قوی و متحد وحشت دارد، عنوان کرد: دشمنان ایران اسلامی روزی در تمسخر قدرت نظامی این سرزمین گفتند سلاح‌هایتان فوتوشاپ است اما حالا همین دشمنان ایران را به فروش سلاح متهم می‌کنند. 

خطیب جمعه قشم در پایان از افزایش ایمان و معنویت در جامعه سخن گفت و یادآور شد: ضعف و سستی در جبهه انقلابیون و بدنه نظام نباید احساس شود و بلعکس باید اراده هایمان پولادی تر و حرکتمان منسجم‌تر شود چرا که کسی پیروز میدان است که ایمان و اراده و منطق و استدلال درست داشته باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا