اجتماعیحوادث مدیرعامل منطقه آزاد قشم:

مردم ایران با جوسازی بیگانگان در فضای مجازی همراه نشدند

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: این جزیره جزو امن‌ترین شهرستان‌های کشور در نوار جنوبی است و این امنیت برگرفته از مردم انقلابی و مومن قشم می‌باشد.

به گزارش پایگاه خبرقشم، افشار فتح‌الهی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم صبح امروز در دیدار با سرهنگ «مهراب کاظمی»، فرمانده انتظامی شهرستان قشم اظهار کرد: امنیت ایران اسلامی ناشی از الگوی مردم‌سالاری دینی می‌باشد که برای اولین بار در جهان توسط نظام مقدس جمهوری اسلامی ارائه شده و این امنیت خدشه ناپذیر است.

وی ادامه داد: امروز شرایط واقعی کشور با چیزی که در فضای مجازی بیگانگان به تصویر کشیده می‌شود متفاوت است و امپراطوری رسانه‌ای دروغ غرب با تمام توان علیه ایران مشغول به کار است، اما با این وجود می‌بینیم که با همه این هجمه‌ها تنها تعداد اندکی از افراد مغرض یا فریب‌خورده اسیر این جریانات شده‌اند.

به گفته فتح‌الهی، پاسداری از عفاف و کیان خانواده در دل مردم مومن جزیره قشم قرار دارد و شاهد بودیم که در اتفاقات اخیر مردم جزیره با جریان‌های معاند همسو نشدند.

رییس هیات‌مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم ضمن ابراز امیدواری درخصوص توفیق فرمانده انتظامی شهرستان در خدمت به نظام و مردم جزیره اعلام کرد: سازمان منطقه آزاد قشم آماده ایجاد هرگونه تعامل و هم‌افزایی با نیروی انتظامی در جهت رشد و اعتلای جزیره می باشد.

فرمانده انتظامی شهرستان قشم نیز در این جلسه اظهار کرد: رویکرد نیروی انتظامی استفاده از ظرفیت مردمی برای ایجاد ثبات و امنیت در کشور می‌باشد و این موضوع با همکاری مردم در جزیره قشم به خوبی محقق شده است.

سرهنگ «مهراب کاظمی» تلاش برای جلب رضایت اجتماعی و پیشگیری از جولان مغرضان و معاندان را جزو دیگر رویکردهای نیروی انتظامی برشمرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا