اقتصادی

قشم رتبه نخست در بازپس گیری اموال بیت المال بین مناطق آزاد را کسب کرد

احقاق حقوق مردم همواره یکی از مهمترین وعده‌های دولت سیزدهم بوده است و منطقه آزاد قشم نیز در راستای تحقق این وعده، موفق به کسب رتبه برتر در میزان استرداد اموال بیت‌المال، در بین مناطق آزاد کشور شد.

به گزارش پایگاه خبرقشم، در یک سال گذشته با دستور اکید افشار فتح‌الهی، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان در خصوص احقاق حقوق مردم و پیشگیری از تضییع بیت‌المال، مبارزه با فساد و بازپس‌گیری اموال بیت‌المال به صورت ویژه در دستور کار مدیریت حقوقی و امور قراردادهای سازمان قرار گرفت.
در این مدت موفقیت در ۱۶ کلاسه پرونده در مراجع قضایی موجب بازگشت بیش از ۵۶۰ هکتار از اراضی دولتی و ملی جزیره به بیت‌المال شد.
برهمین اساس محسن پوراحمدی، مدیرکل امور حقوقی و تقنین دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد تجاری- صنعتی و ویژه اقتصادی ضمن تقدیر از اهتمام مدیرعامل و مدیر حقوقی سازمان برای مبارزه با فساد اعلام کرد منطقه آزاد قشم در بین مناطق آزاد کشور، موفق به کسب رتبه اول در میزان استرداد اموال بیت‌المال شده است.
براساس نگاه ویژه افشار فتح‌الهی، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، در دولت مردمی زمین فروشی مبنای درآمد منطقه آزاد قشم نخواهد بود و با هرگونه تضییع حقوق مردم به شدت برخورد خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا