ورزشی شهردار قشم:

تجهیزات ورزشی و تندرستی ۲۱ محله نگین خلیج فارس تامین شد

 شهردار قشم از تامین تجهیزات ورزشی و تندرستی برای توزیع در ۲۱ محله نگین خلیج فارس خبر داد و گفت: این اقلام با اعتبار یک میلیارد ریال به منظور افزایش سلامت، شادی و نشاط در میان قشموندان و گردشگران و ایجاد انگیزه حضور بیشتر آنان در پارک‌ ها و فضاهای شهری محله های سرزمین آب و آفتاب خریداری شده است.

به گزارش پایگاه خبرقشم، میرداد میردادی اظهار داشت: این تجهیزات ورزشی شامل میز تنیس روی میز، میز فوتبال دستی بزرگ،  راکت تنیس روی میز، توپ فوتبال، توپ بسکتبال، توپ والیبال، دارت، شطرنج، تیر دروازه گل کوچک و سایر لوازم ورزشی است.

وی ادامه داد: شهرداری قشم در راستای افزایش شور و نشاط اجتماعی و همچنین بالا بردن سطح سلامت قشموندان، بر اساس نیازسنجی‌های انجام شده این اقلام ورزشی را تهیه و تامین کرده که از هفته گذشته در حال توزیع آنها در میان محلات شهر قشم هستیم.

شهردار قشم با تاکید بر اینکه ورزش سهم بسزایی در ایجاد شور و نشاط در جوانان و مردم این شهر دارد، گفت: کاهش ناهنجاری های اجتماعی، عدم گرایش به مواد مخدر و آسیب‌های اجتماعی و توسعه فرهنگی و اجتماعی از جمله مزایای سوق دادن جوان این شهرستان مرزی به سمت ورزش است.

میردادی با اشاره به اینکه توسعه ورزش به نوعی ضامن سلامت جسمی و روانی افراد جامعه است که باید مورد توجه مسوولان امر قرار گیرد، افزود: توسعه ورزش به ویژه ورزش های همگانی همواره مورد تاکید خاص مقام معظم رهبری قرار گرفته است که باید همتراز با ورزش قهرمانی به آن پرداخته شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا