آخرین خبرها

70 میلیارد ریال صرف رفع نقاط حادثه خیز و خدمات عمرانی در جزیره قشم شد

رییس کمیته فنی و زیربنایی ستاد سفر قشم گفت: افزون بر 70 میلیارد ریال برای رفع نقاط حادثه خیز در نقاط مختلف جزیره و اجرای خدمات عمرانی با هدف تکریم میهمانان نوروزی قشم، هزینه شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرقشم به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد قشم، سید محمد قدسی با اعلام این مطلب، اظهار داشت: افزون بر 20 میلیارد ریال در طرح رفع نقاط حادثه خیز و ارائه خدمات عمرانی، با تهیه و اجرای علائم ترافیکی، تجهیز نیازهای پلیس راه و راهور برای ارائه خدمات شایسته در ایام نوروز 1401 و اصلاح هندسی برخی راه‌ها و تعویض گاردریل‌های آسیب دیده، هزینه شد.

به گفته وی، تکمیل طرح ورودی بندر لافت به طول 4 هزار متر، جدول گذاری، احداث میدان بزرگ ورودی اسکله و عملیات آسفالت در مساحتی با حدود 5000 متر مربع هم با هزینه‌ای افزون بر 40 میلیارد ریال پیش از آغاز تعطیلات پایان سال توسط کمیته فنی و زیربنایی ستاد سفر قشم انجام شد.

رییس کمیته فنی و زیربنایی ستاد سفر قشم همچنین بیان داشت: روکش بتنی لاین تاکسی در اسکله پهل با هدف تبدیل این لاین به لاین خروجی و انتقال ظرفیت به لاین‌های ورودی برای کنترل بهتر ترافیک هم به عنوان یکی دیگر از طرح‌های انجام شده نوروزی این کمیته با هزینه بالغ بر 10 میلیارد ریال اجرا شد.

وی با اعلام اینکه میهمانان قشم علاقه زیادی به حضور در سایت‌های گردشگری این جزیره دارند، افزود: برای تکریم میهمانان نوروزی همچنین مسیر ورودی و پارکینگ ژئوسایت دره ستاره‌ها هم به عنوان بخش دیگری از طرح‌های عمرانی کمیته فنی و زیربنایی ستاد سفر قشم آماده سازی شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا