گردشگری

15 ایستگاه همیار ناجی در بنادر و سواحل قشم مستقر شد

رییس اداره بنادر و دریانوردی قشم از استقرار 15 ایستگاه همیار ناجی با بکارگیری 70 نیروی انسانی متخصص در بنادر و اسکله‌های مجاز این جزیره خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرقشم به نقل از خبرگزاری فارس، علی اشتری با اعلام این خبر افزود: سه ایستگاه شناور ناجی در بنادر پل، لافت و شهید ذاکری مستقر هستند و یک شناور آتشخوار نیز مسیر دریایی لافت-پل را پوشش می‌دهد.

وی ادامه داد: پایش مسیر دریایی بنادر شهید ذاکری قشم، شهید حقانی بندرعباس، جزایر هرمز و لارک با ایجاد یک ایستگاه ثابت دریایی صورت گرفته است.

رئیس کمیته خدمات حمل و نقل دریایی و بندری ستاد اجرایی خدمات سفر منطقه آزاد قشم بیان کرد: همچنین همیاران ناجی در اسکله های شهرهای لافت، طبل و روستاهای سهیلی، گوران، شیب‌دراز، کندالو، گورزین، دهخدا و هنگام مستقر هستند.

اشتری پارک زیتون و بندر بهمن را از دیگر مناطق برخوردار از همیار ناجی برشمرد و گفت: مجموعا بیش از 500 نفر در این کمیته مشغول ارایه خدمات شبانه روزی جهت تسهیل سفرهای دریایی مسافرین و گردشگران نوروزی هستند.

بنابر این گزارش، ستاد اجرایی خدمات سفر منطقه آزاد قشم با تشکیل 13 کمیته تخصصی از 20 اسفندماه 1400 تا پایان تعطیلات نوروز 1401 در حال خدمات رسانی به مهمانان نورزی است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا