اخبار مهم

بیانیه تشکل های صنفی منطقه آزاد قشم

پیرو اظهارات جناب آقای احمد مرادی، نماینده محترم مردم حوزه انتخابیه بندرعباس،قشم، ابوموسی،حاجی آباد و خمیر برعلیه مهندس حمید رضا مومنی، مشاور محترم رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد، تشکل های صنفی ، فعالین اقتصادی و سرمایه گذاران منطقه آزاد قشم مخالفت خود را با نقطه نظرات و اتهامات مطرح شده از سوی ایشان در صحن علنی مجلس شورای اسلامی اعلام می دارند.
فعالین اقتصادی و سرمایه گذاران قشم براین واقعیت صحه گذاشته و تأکید می کنند که حاصل و نتیجه عملکرد مدیریت مهندس مومنی درجزیره و منطقه آزاد قشم قابل مشاهده و تمایز بوده و ظرف شش ساله گذشته شاهد حمایت همه جانبه ایشان از سرمایه گذاران و تلاش به منظور رفع مشکلات در کنار جهادگران اقتصادی کشور بوده اند.
سئوال اصلی این واقعیت است که ایشان به عنوان نماینده مردم شریف این خطه شهید پرور، تاکنون در جهت رفع کدام مشکل و دغدغه سرمایه گذاران گام برداشته اند ؟ آیا از مسائل و مشکلات موجود در عرصه های مختلف تولید،سرمایه گذاری،فعالیت اقتصادی و بازرگانی و اجرای طرح های عمرانی که از سوی سایر دستگاه های اجرایی به وجود آمده و می آید آگاه هستند ؟ آیا از قدرت نظارتی نماینده مجلس بودن خود در این مسیر بهره برده اند ؟
جناب آقای مرادی عزیز،با عنایت به سابقه مدیریتی حضرتعالی در عرصه های حساس استان هرمزگان، مطمئنا باچالش های مدیریتی به ویژه در عرصه مناطق آزاد آشنایی کافی و وافی دارید.آیا اظهارنظرها و اتهامات وارده از سوی جنابعالی که تاکنون در هیچ دادگاهی مطرح و اثبات نگردیده،مصداق بارز تضعیف مدیریت عالی یک سازمان ملی با قدرت اثرگذاری بین المللی قلمداد نمی شود؟ آیا نقطه نظرات حضرتعالی در مجلس شورای اسلامی موجبات وهن و تضعیف جایگاه حاکمیتی مدیریت سابق و حتی کنونی نیست؟ آیا با چنین رفتارهایی می توان سرمایه گذار در این منطقه و سایر مناطق را نگاه داشت، در شرایطی که عالی ترین مدیر مناطق آزاد توسط نماینده ای عزیز با چنین عباراتی متصف می شود،آیا می توان به آینده حضور در چنین عرصه ای امیدوار بود؟
نماینده معزز مردم شریف استان عزیزمان هرمزگان،مگر مقام معظم رهبری در چارچوب شعار سال جاری، پشتیبانی و مانع زدایی از تولید را سرلوحه برنامه های کشور تعیین نفرمودند! برادر عزیز! آیا مجموعه اقدامات حضرتعالی طی این مدت که برخلاف نظرات ولی امر مسلمین بوده، ولایت مداری جنابعالی را با سئوال مواجه نمی کند؟
برای جنابعالی رعایت تقوای الهی و توجه به اوامر و نواهی مقام عظمای ولایت را خواستاریم، و بر لزوم هم افزایی ارگان های مختلف نظام مقدس جمهوری اسلامی در این برهه زمانی حساس کشور به منظور خدمتگذاری به ولی نعمتان خود یعنی مردم رنجور از تحریم های بین المللی و داخلی، تأکید داریم و آمادگی خود را برای مناظره با جنابعالی در خصوص عملکرد دوران نمایندگی و مسئولیت در قبال منطقه آزاد قشم اعلام می کنیم.
موسسه بازرگانان عالی توسعه تجارت قشم
جامعه فعالین اقتصادی قشم
جامعه هتلداران قشم

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

  1. جناب مرادی نماینده جامعه انقلابی استانه بنده خودم به ایشون رای دادم. تحقیق و تفحص از منطقه ازاد قشم حق نمایندگانه و ما با تمام ظرفیتهامون از این اقدام حمایت میکنیم ولی متاسفانه ادبیات سخیف و استفاده از الفاظ توهین آمیز به خانواده سازمان منطقه آزاد قشم (برخلاف توصیه های اکید حضرت آقا پیرامون نقد مومنانه و بدور از توهین) ایشان باعث شده ارزش کارشون پایین بیاد و به نتیجه ای که برای مردم قشم نافع باشه نرسه و خیلی از نیروهای سالم بدنه سازمانُ برنجونه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا