آخرین خبرها مدیرکل حراست سازمان منطقه آزاد قشم:

راه اندازی سیستم بی سیم بر بستر ایرانسل در ستاد اجرایی خدمات سفر

مدیرکل حراست سازمان منطقه آزاد قشم و رییس حراست ستاد اجرایی خدمات سفر قشم از راه اندازی سیستم تلفن بی سیم بر بسترتلفن همراه ایرانسل برای برقراری ارتباط سریع بین عوامل اجرایی این ستاد خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرقشم ضرغام احمدوند با بیان این مطلب افزود: افزون بر ۴۵ دستگاه بی سیم این سیستم در اختیار چهار گروه از عوامل اجرایی ستاد شامل حراست، بازرسی، انتظامی و عمومی  قرار گرفته است تا در اسرع وقت بتوانند وظایف ستادی خود را در تعامل با یکدیگر انجام دهند.
وی با اشاره به اینکه درسال گذشته یکی از مشکلات عمده ستاد اجرایی خدمات سفر قشم همین بحث بی سیم بود یادآور شد: بی سیم هایی که امسال بکار گرفته شده است  در تمام نقاط جزیره که ایرانسل خط می دهد، آنتن می دهد و مشکلی در این خصوص وجود ندارد.   
رییس حراست ستاد اجرایی خدمات سفر قشم درباره فعالیت های حراستی ستاد هم گفت: افزون بر ۱۱ نفر از سوی حراست ستاد به صورت نوبتی در سطح جزیره از اسکله ها، سایت ها، مراکز و اماکن گردشگری سرکشی می کنند.
احمدوند تصریح کرد: مهم ترین ابزار ارتباطی این افراد همین دستگاه های بی سیم است که نقش اساسی در گزارش دهی مشکلات و کمبودهای احتمالی در این  نقاط  به ستاد و تصمیم گیری فوری برای حل مشکلات و رفع موانع در ستاد دارند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا