اجتماعی

سرپرست جدید معاونت توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد قشم منصوب شد

با حکمی از سوی رییس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، احد نصرتی به عنوان سرپرست معاونت توسعه مدیریت منصوب شد.

به گزارش پایگاه خبری خبرقشم، در حکم عادل پیغامی خطاب به نصرتی آمده است: “جناب آقای احد نصرتی
با عنایت به سوابق، تجربیات و تعهد جنابعالی به موجب این حکم به عنوان سرپرست معاونت توسعه مدیریت منصوب می شوید.
امید است با اتکال به الطاف الهی و همکاری و مساعدت سایر همکاران با استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل ها در راه خدمت به مردم فهیم و شایسته منطقه و اهداف مقدس جمهوری اسلامی موفق و موید باشید.”
گفتنی است، نصرتی دارای مدرک لیسانس در رشته مهندسی صنایع گرایش تولید صنعتی می باشد و دوره عالی مدیریت اجرایی را در موسسه آموزش عالی نبی اکرم (ص)، دوره مدیریت اجرایی MBA و فناوری اطلاعات ویژه مدیران را در سازمان مدیریت صنعتی تهران گذرانده است.

از سوابق اجرایی وی می توان به قائم مقامی مدیرعامل، مشاور ارشد و معاونت اجرایی شرکت بیدستان و مدیر پروژه ساماندهی طرح های سرمایه گذاری بانک آینده – مسکن سازان بهشت پویا، عضو هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت فولادی مادکوش، مشاور مدیرعامل و مدیر امور قفقاز، مشاور رییس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس، سرپرست معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری، سرپرست مدیریت بازرسی، ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات، مسئول راه اندازی پایانه صادراتی و ترانزیتی و مشاور مدیرعامل در امور عمرانی منطقه آزاد ارس اشاره نمود.
همچنین نماینده قانونی درپروژه سیمان سروآسول و مدیر شعبه ونزوئلا شرکت احداث صنعت، مشاور حوزه بازرگانی شرکت تراکتورسازی ایران، عضو هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت تاجیران، عضو هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت اوگیران، مشاور شرکت مدیریت راهبران در پروژه شرکت راه آهن شهری تهران و حومه، مشاور شرکت نظم ایران از دیگر سوابق اجرایی وی حساب می آید.

لازم به ذکر است، امروز در آیین تودیع و معارفه با حضور جمعی از مدیران و معاونان سازمان از زحمات کوروش آموزگار معاون سابق توسعه مدیریت تقدیر به عمل آمد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا