آخرین خبرهاورزشی مدیر ورزش و جوانان سازمان منطقه آزاد قشم؛

مسابقه اتومبیلرانی اسلالوم در قشم برگزار می‌شود

مدیر ورزش و جوانان سازمان منطقه آزاد قشم گفت: به مناسبت روز تربیت بدنی مسابقه اتومبیلرانی اسلالوم در قشم با همکاری هیات اتومبیلرانی و موتورسواری قشم در ۲ بخش آقایان و بانوان برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری ساحل قشم به نقل از ایرنا، جلیل حقگویان افزود: این مسابقه براساس مهارت‌های فردی رانندگان در ۲ بخش آقایان و بانوان و در کلاس‌های مختلف خودرویی روز پنج شنبه ۲۴ مهرماه انجام می‌شود.

وی تصریح کرد: مهارت عبور از موانع به همراه حرکات نمایشی در زمان مشخص از موارد مهم در اجرای این مسابقه است.

مدیر ورزش و جوانان سازمان منطقه آزاد قشم ادامه داد: داشتن گواهینامه و بیمه نامه معتبر به همراه کارت خودرو از قوانین اولیه حضور در این مسابقه است.

وی اظهار کرد: این مسابقه در میدان آیت الله طالقانی قشم برگزار می‌شود و علاقمندان به منظور کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام تا ۲۲ بهمن ماه، با شماره‌های  ٠٩٣۵۴٠٠٠٠٢١و ٠٩٠٣٩١٧٧۶۶۶ تماس حاصل کنند.

جزیره قشم با مساحت یک هزار و ۵۰۰ کیلومتر در سال‌های ۱۳۶۹ و ۱۳۷۰ با تصمیم دولت به ۲ بخش منطقه آزاد با مساحت ۳۰۰ کیلومتر و منطقه ویژه اقتصادی با مساحت یکهزار و ۲۰۰ کیلومتر تقسیم شد.

پیوند اقتصاد ملی به اقتصاد جهانی، انتقال تکنولوژی پیشرفته به منطقه، جذب سرمایه‌های خارجی، تربیت نیروی انسانی ماهر و متخصص و افزایش صادرات و کسب در آمدهای ارزی از جمله هدف‌های ایجاد منطقه آزاد قشم است.

شهرستان قشم شامل جزیره‌های قشم، هنگام و لارک با ۱۵۰ هزار نفر جمعیت از تنگه هرمز به موازات سواحل استان هرمزگان به طول ۱۵۰ کیلومتر و عرض میانگین ۱۱ کیلومتر در آب‌های خلیج فارس گسترده شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا