آخرین خبرها

سامانه هوشمند ثبت تخلفات شهری در قشم راه‌اندازی می‌شود

با حضور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و معاون وزیر دفاع و رییس سازمان پژوهش و نوآوری دفاعی کشور قرارداد نصب، تکمیل و راه اندازی سامانه هوشمند پایش تصویری و ثبت تخلفات شهری در جزیره قشم به امضا رسید.

به گزارش پایگاه خبری ساحل قشم به نقل از صبح ساحل، قرارداد بی او تی (BOT) سامانه هوشمند پایش تصویری و ثبت تخلفات شهری قشم روز شنبه (12 مهرماه) با حضور حمیدرضا مومنی رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و محسن فخری زاده معاون وزیر و رییس سازمان پژوهش و نوآوری دفاعی کشور به امضا رسید.

این سامانه با هدف، مدیریت ترافیک، ایمنی در عبور و مرور، هدایت ناوگان حمل و نقل شهری، ثبت تخلفات رانندگی، ارتقا امنیت عمومی، کاهش ناهنجاری‌های اجتماعی و خدمات رسانی در هنگام حوادث غیرمترقبه در قشم نصب، راه اندازی و به مرحله اجرا خواهد رسید.
با مجهز شدن منطقه آزاد قشم به سامانه پایش تصویری و ثبت تخلفات هوشمند شهری، امنیت جزیره از ابتدای مبادی ورودی و در سطح  جزیره مورد پایش و نسبت به پیشگیری از از وقوع حوادث اقدام و تمرکز نیروی انسانی بخش های انتظامی بر مکان های جرم خیز بیشتر خواهد شد.

در سامانه مذکور علاوه بر اینکه با دقت و سرعت، عبور و مرور وسائل نقلیه کنترل می‌شود در پیشگیری از حوادث و نیز ثبت و اطلاع رسانی تخلفات به رانندگان، فعالیت مثبت و ارزنده ای انجام خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا