آخرین خبرهاگزارش

رشته‌های دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی قشم به ۴۰ گرایش رسید

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی قشم با اعلام اینکه ۵ رشته، گرایش جدید برای پذیرش دوره دکتری تخصصی PHDبه این دانشگاه اضافته شده است، گفت: با این افزایش، شمار رشته‌های دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی قشم به ۴۰ گرایش رسید.

به گزارش پایگاه خبری ساحل قشم به نقل از تسنیم، مهدی دسینه اظهار داشت: با تصویب وزارت علوم، تحقیقات و فناوری 5 رشته،گرایش دیگر تحت عناوین مهندسی شیمی، مدیریت رسانه، شهرسازی، مالی با گرایش مهندسی مالی و کارآفرینی برای دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین الملل قشم با هدف پذیرش در نیم سال اول سال تحصیلی 1399 به این واحد دانشگاهی تخصیص داده شده است.

وی ادامه داد: واحد بین‌الملل دانشگاه آزاد اسلامی قشم دارای  117 رشته‌ تحصیلی است که هم‌اکنون با افزایش رشته‌های جدید، 40 رشته آن در مقطع دکتری تخصصی(PHD) است.

شایان ذکر است؛ دانشگاه آزاد اسلامی واحد قشم سال 1387 در این منطقه تاسیس شد و با گذشت 12 سال از دوران فعالیتش بیش ازیک‌هزار 500 مقاله علمی در نشریات داخلی منتشر نموده و در سال 1398 نیز پژوهشگران این دانشگاه موفق شدند بیشترین مقالات خود را با کلید واژه‌های «مدیریت دانش» و «مواد مخدر» منتشر نمایند.

بنا بر این گزارش، این مرکز مهم علمی با 117 رشته‌ تحصیلی که 40 رشته آن در مقطع دکتری تخصصی(PHD) تدریس می‌شود، عنوان بزرگ‌ترین واحد پذیرش کننده دانشجویان در مقاطع تحصیلات تکمیلی استان هرمزگان و منطقه جنوب کشور را به خود اختصاص داده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا