آخرین خبرهااجتماعیاقتصادی در دیدار رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با رییس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز مطرح شد؛

جلوگیری از قاچاق کالا حمایت از تولید را رقم می‌زند

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: جلوگیری از قاچاق و همگرایی در ریشه‌کن کردن این مسئله، موجبات جهش تولید و حمایت از کالاهای تولید داخل را فراهم می‌سازد.

 به گزارش پایگاه خبری ساحل قشم به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،  حمیدرضا مؤمنی در دیدار با علی مؤیدی خرم‌آبادی، رییس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، با اشاره به لزوم کنترل این پدیده شوم اظهار داشت: جلوگیری از واردات کالاهایی که به شیوه قاچاق وارد کشور می‌شود، جلوگیری از اشتغال کاذب جوانان و سوق دهی آنان به سمت تولید است.
وی ادامه داد: مقام معظم رهبری امسال را سال «جهش تولید» نام‌گذاری کردند و ما این مهم را سرلوحه برنامه‌ریزی‌ها و سیاست‌گذاری‌ها در این منطقه آزاد قرار داده‌ایم.
به گفته مؤمنی، یکی از مهم‌ترین اقدامات در راستای دستیابی به جهش تولید، ایجاد اشتغال سالم برای جوانان است.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در پایان ضمن قدردانی از تلاش‌های ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: امید است با تعاملات بسیار خوب موجود، به‌زودی شاهد ریشه کن شدن این پدیده نامیمون باشیم تا از این طریق بتوانیم با حمایت از کالاهای تولید داخل، به گردش اقتصاد شرکت‌های تولیدی کمک کنیم.
علی مؤیدی خرم‌آبادی، رییس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز نیز از تلاش‌های منطقه آزاد قشم برای حل مشکلات تجار و بازرگانان و مبارزه با قاچاق کالا تجلیل کرد.
گفتنی است، در پایان این دیدار، مقرر گردید تفاهم نامه ای با هدف اجرایی کردن همکاری های مشترک بین سازمان منطقه آزاد قشم و ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز منعقد شده و با حضور علی مویدی خرم‌آبادی، رییس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز و مدیر کل اقتصادی و معاونت پیشگیری این ستاد در جزیره قشم، تفاهم نامه مذکور به امضای طرفین برسد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا