آخرین خبرهادسته‌بندی نشده

شناسایی و انهدام باند جاعلان اسناد و مدارک دولتی در هرمزگان

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان از انهدام باند جعل اسناد و عناوین دولتی توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) خبر داد و گفت: اعضای این باند قصد داشتند با ارتکاب کلاهبرداری و جعل اقدام به تملک مساحت قابل توجهی از اراضی مرغوب جزیره قشم کنند.

به گزارش پایگاه خبری ساحل قشم به نقل از ایسنا ،علی صالحی صبح امروز(۲۸ فروردین ماه) در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: یک باند جعل اسناد و عناوین دولتی توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) شناسایی و منهدم شد.

وی افزود: متهمین اصلی دو برادر هستند که از طریق جعل عناوین و مجوزهای دولتی و تهیه مهر مجعول افراد و مسئولین عالی رتبه کشور و ادارات و سازمان‌های دولتی و غیردولتی به کلاهبرداری اقدام می‌کردند.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان تصریح کرد: متهمین قصد داشتند از طریق جعل عنوان و نشان یکی از اعتاب مقدسه و ارائه اسناد مجعول با ارتکاب کلاهبرداری اقدام به تملک مساحت قابل توجهی از اراضی جزیره قشم کنند.

وی بیان کرد: پس از گزارش ضابطان و به دستور مقام قضایی، متهمان دستگیر و از مخفیگاه آن‌ها مهرهای مجعول حدود هفتاد دستگاه اجرایی، نظارتی، نظامی و مؤسسات مذهبی و همچنین مقادیر قابل توجهی آلات و ادوات جعل کشف و ضبط شد.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان همچنین یادآور شد: پس از تکمیل روند تحقیقات و صدور کیفرخواست این پرونده جهت صدور حکم به دادگاه ارسال شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا