آخرین خبرهااجتماعی

۲۷۰ میلیون ریال بسته‌های کمکی بین نیازمندان قشمی توزیع شد

فرمانده قرارگاه شهید حسن ذاکری قشمی گفت: تاکنون ۲۷۰ میلیون ریال بسته‌های کمکی شامل بسته‌های بهداشتی، غذایی و لوازم التحریر توسط این قرارگاه و زیر پوشش طرح تحول محلات بین مردم نیازمند توزیع شده است.

به گزارش پایگاه خبری ساحل قشم به نقل از ایرنا، نصرالله جمالی معزآبادی افزود: ۱۵۰ بسته لوازم التحریر در روز بازگشایی مدارس به دانش‌آموزان نیازمند در حوزه استحفاضی قرارگاه شهید ذاکری در مجموع به اعتبار ۹۰ میلیون ریال اهدا شد.

وی ادامه داد:  از ابتدای شروع کرونا و در طرح همدلی ومواسات، تا کنون ۳۵۰ بسته معیشتی به ارزش ۷۰۰ میلیون ریال بین اقشار نیازمند و محروم در محدوده این قرارگاه توزیع شد.

فرمانده قرارگاه شهید ذاکری تصریح کرد: سه هزار قرص نان نیز با ۹ میلیون ریال بامساعت خیران وسازمان تبلیغات اسلامی شهرستان قشم هزینه به نیازمندان اختصاص یافت.

وی افزود: همچنین ۳۰۰ بسته لوازم بهداشتی به ارزش ۱۸۰ میلیون ریال برای رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در اختیار عموم مردم قرار گرفت.

جمالی معزآبادی ادامه داد: تهیه و اهداء چهار دستگاه تلویزیون و یک دستگاه یخچال به خانواده‌های نیازمند با هزینه خیران از دیگر فعالیت‌های این قرارگاه است.

وی اظهار کرد: کمک هزینه درمان برای بیماران خاص، اعزام بیمار به استان فارس،  تشکیل تیم‌های امنیتی برای و تعامل با ناجا برای گشت مشترک بسیج و تشکیل تیم های غواصی از جمله فعالیت‌های ماست.

فرمانده قرارگاه شهید ذاکری قشم خاطرنشان کرد:  تشکیل تیم‌های مختلف ورزشی در محلات، شرکت در مسابقات مختلف استانی و منطقه‌ای و کسب مدال در این مسابقات از دیگر فعالیت‌های فرهنگی این قرارگاه است.

شهرستان قشم شامل جزیره‌های قشم، لارک و هنگام با ۱۵۰ هزار نفر جمعیت در جنوب استان هرمزگان و میان آب های خلیج فارس قرار دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا