آخرین خبرهااجتماعی

تولید محتوا در فضای مجازی باید یک اولویت قلمداد شود

رئیس شورای فرهنگ عمومی قشم گفت: تولید محتوای انقلابی مبتنی بر ارزش‌های اصیل ایرانی-اسلامی باید در جامعه به عنوان یک اولویت اساسی قلمداد شود.

به گزارش پایگاه خبری ساحل قشم به نقل از فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین میثم تارم در نشست شورای فرهنگ عمومی این شهرستان اظهار داشت: تولید محتوای فاخر و اثربخش در فضای مجازی باید به عنوان یک اولویت تلقی شود.

وی افزود: این مهم با حمایت از جوانان انقلابی فعال در این عرصه توام با فعالسازی دیگر ظرفیت‌ها از جمله سایر نیروهای انسانی مستعد، بهره‌گیری از آموزش‌های تخصصی و ایجاد بسترهای نرم افزاری و سخت افزاری قابل تحقق است.

امام جمعه و رئیس شورای فرهنگ عمومی قشم تصریح کرد: مواسات و همدلی که در رزمایش کمک مومنانه بیش از پیش تجلی یافت از دیگر مسائلی است که تبدیل شدن آن به فرهنگ عمومی ضرورت دارد و نشانه‌های مسلمان واقعی را هویدا می‌سازد.

روشنگری در حوزه رسانه نیاز امروز جامعه است

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری منطقه آزاد قشم نیز اظهار داشت: امروزه که در آماج تهاجم فرهنگی قرار داریم، روشنگری در حوزه رسانه‌ای باید تقویت شود.

مرتضی شیخ‌زاده افزود: پلیس فتا می‌تواند در آگاهی بخشی به جامعه بویژه کودکان و نوجوانان که بیش از سایر رده‌های سنی در معرض خطرات ناشی از آسیب‌های فضای رسانه‌ای قرار دارند نقشی برجسته ایفا کند.

کارگروه تخصصی فرهنگ عمومی عرصه اقتصادی قشم تشکیل شود

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری قشم نیز تصریح کرد: رعایت پروتکل‌های بهداشتی در عزدارای ماه محرم نشان داد مردم در بروزرسانی به هنگام خود و تطبیق یافتن با شرایط و قوانین کارآمد عمل می‌کنند.

آرش نیرومند بیان کرد: از این رو در حوزه فرهنگ اجتماعی به نسبت فرهنگ اقتصادی با مشکلات کمتری مواجه هستیم و در حوزه اقتصادی نیز باید با ایجاد کارگروه‌های تخصصی، فرهنگ عمومی این حوزه را تقویت کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا