آخرین خبرهااخبار مهم

اجرای برنامه‌ها در قشم با وحدت و شفافیت به ثمر نشسته است

دبیر شورایعالی مناطق آزاد کشورگفت: عزم و اراده جدی و حرکت مستمر برای عملی شدن برنامه‌های پیش بینی شده در قشم با حفظ وحدت و یکپارچگی و ایجاد شفافیت در فعالیت ها به نتیجه رسیده است.

به گزارش پایگاه خبری ساحل قشم به نقل از خبرگزاری فارس از قشم، جلسه شورای معاونین سازمان منطقه آزاد قشم با حضور مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی کشور، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، امام جمعه شهرستان قشم و جمعی از معاونین و مدیران سازمان منطقه آزاد قشم برگزار شد.

مرتضی بانک در این جلسه اظهار داشت: عزم و اراده جدی و حرکت مستمر برای عملی شدن برنامه‌ها و طرح های پیش بینی شده در قشم با حفظ وحدت و یکپارچگی و ایجاد شفافیت در فعالیت ها به نتیجه رسیده است.

وی افزود: تقویت اقتصاد محلی و حرکت به سوی توسعه پایدار و متوازن در تمامی نقاط جزیره قشم یکی از مهمترین برنامه‌های سازمان منطقه آزاد قشم بوده است که خوشبختانه طی سال‌های گذشته این روند با سرعت مناسبی اجرایی شده است.

دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی کشور تصریح کرد: ایجاد اشتغال پایدار در جزیره قشم نیز یکی دیگر از اهداف مهمی بوده است که امروز و با توجه به نرخ بیکاری ۴.۶ در جزیره قشم می‌توانیم بگوییم که این هدف تا اندازه زیادی عملیاتی شده است.

گفتنی است، طی این نشست که بدون دعوت از اصحاب رسانه برگزار شد و اطلاعات آن از طریق روابط عمومی این سازمان در اختیار قرار گرفته، حمیدرضا مومنی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم نیز توضیحاتی پیرامون ۱۰۰ پروژه بخش خصوصی و سازمان منطقه آزاد قشم تا پایان دولت تدبیر و امید و معرفی ۲۸ پروژه جدید اقتصادی و برنامه‌های پیش‌بینی شده جهت برگزاری همایش اقتصادی «درگهان در مسیر توسعه» ارائه کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا