آخرین خبرهااجتماعی

اهدای ۱۲ میلیارد ریال کالای پزشکی به بیمارستان پیامبر اعظم (ص) قشم

فرماندار قشم گفت: خیران شهرستان قشم، همزمان با پنجمین روز از هفته دولت، یک دستگاه ماموگرافی به ارزش ۱۲ میلیارد ریال به بیمارستان پیامبر اعظم (ص) این شهر اهدا کردند.

به گزارش پایگاه خبری ساحل قشم به نقل از ایرنا، علیرضا نصری روز پنجشنبه در آیین اهدای اقلام پزشکی خیران سلامت به بیمارستان پیامبر اعظم(ع) قشم گفت: این دستگاه یکی از نیازهای مهم این بیمارستان به شمار می‌آمد که کمک خیران همیشه در صحنه قشم تامین شد.

علیرضا نصری افزود: علاوه بر آن، سه دستگاه تنفس مصنوعی (ونتیلاتور) و یک دستگاه اکسیژن ساز نیز توسط خیران قشمی به بیمارستان پیامبر اعظم (ص) اهدا شد.

وی تصریح کرد: افرادی که قصد کمک دارند باید با هماهنگی مدیران درمان قشم، نسبت به تهیه اقلام مورد نیاز مراکز درمانی و بهداشتی شهرستان اقدام کنند.

فرماندار قشم گفت: کمک‌های مومنانه خیران این شهرستان در پیشگیری و مقابله با شیوع بیماری کرونا بی‌نظیر بود و از خدمات ایشان به سلامت جامعه تشکر می‌کنیم.

نماینده خیران سلامت قشم نیز گفت: در صورت فراهم شدن شرایط و مجوز وزارت بهداشت، آمادگی ساخت و تامین مالی یک بیمارستان یا مرکز درمانی مجهز در شهر سوزا وجود دارد.

دریازاده افزود: جامعه خیران سلامت قشم در کنار شبکه بهداشت و درمان و همچنین مردم این شهرستان، برای حفظ سلامت جامعه از هیچ کمکی دریغ نخواهد کرد.

شهرستان قشم شامل جزیره‌های قشم، هنگام و لارک با ۱۵۰ هزار نفر جمعیت در جنوب استان هرمزگان قرار دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا