آخرین خبرهااجتماعیاقتصادی

۲۱۹ میلیارد ریال پروژه عمرانی در قشم به ثمر نشست

همزمان با دومین روز از هفته دولت ۲۱۹ میلیارد ریال پروژه عمرانی توسط فرماندار قشم در این شهرستان به بهره‌برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری ساحل قشم به نقل از خبرگزاری فارس ، هم‌زمان با دومین روز از هفته دولت ۲۱۹ میلیارد ریال پروژه عمرانی توسط فرماندار قشم با حضور معاونین و بخشدار مرکزی در بخش مرکزی این شهرستان به بهره‌برداری رسید.

علیرضا نصری در آیین گشایش این طرح‌ها اظهار داشت: ۱۰ هزار مترمربع زیرسازی و آسفالت در روستای طولا به همت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با پنج میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال اعتبار برای استفاده عموم افتتاح شد.

وی افزود: همچنین ۱۰ هزار و ۲۰۰ متر مربع زیرسازی و آسفالت معابر و کوچه‌های روستای هلر با تامین هفت میلیارد ریال از اعتبارات داخلی دهیاری به بهره‌برداری رسید.

فرماندار شهرستان قشم تصریح کرد: زمین چمن مصنوعی روستای کووئی نیز به مساحت یک هزار و ۲۰۰ مترمربع و اعتبار ۶ میلیارد ریال با مشارکت اداره ورزش و جوانان و دهیاری دراختیار ورزشکاران این منطقه قرار گرفت.

نصری ادامه داد: فاز یک پارک ساحلی این روستا نیز در راستای توسعه زیر ساخت‌های ورزشی، پارک و بوستان‌های خانوادگی و نگاه جامع دولت به منابع انسانی و افزایش سلامت روح و روان مردم به مساحت یک هزار و ۳۰۰ مترمربع و اعتبار ۲ میلیارد ریال به خانوارهای این روستا تقدیم شد.

وی اضافه کرد: ساختمان چندمنظوره روستای «تم سنتی» با مساحت ۱۱۴ مترمربع یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال از منابع داخلی دهیاری، هدف تثبیت جمعیت روستایی از طریق تامین زیر ساخت‌های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی را دنبال می‌کند.

فرماندار شهرستان قشم خاطرنشان کرد: فراهم کردن زمینه فعالیت‌های فرهنگی، هنری و مشارکت‌های اجتماعی در روستاها یکی از ماموریت های مهم کارگزاران دولت تدبیر و امید با هدف توسعه و پیشرفت متوازن و بهره‌گیری از منابع ارزشمند انسانی مستقر در این مناطق است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا