آخرین خبرهااجتماعیایرانگزارش

اخذ گواهینامه آزمایشگاه معتمد از سازمان حفاظت محیط زیست توسط شرکت نظارت بر ضوابط بهداشت انسانی و استاندارد قشم

مدیرعامل شرکت نظارت بر ضوابط بهداشت انسانی و استاندارد قشم از صدور گواهینامه آزمایشگاه معتمد سازمان حفاظت از محیط زیست برای این شرکت خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری ساحل قشم به نقل از خبرآنلاین ،شهروز آبراری با اعلام این خبر، اظهار کرد: با حمایت و پشتیبانی های صورت گرفته توسط مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، شرکت نظارت بر ضوابط بهداشت انسانی و استاندارد قشم برای نخستین بار موفق به دریافت این گواهینامه شده است.
وی ادامه داد: مطابق این گواهینامه، شرکت نظارت بر ضوابط بهداشت انسانی و استاندارد قشم در زمینه های آب و خاک و در بخش های فیزیکوشیمیایی و میکروبیولوژی به عنوان آزمایشگاه معتمد سازمان حفاظت از محیط زیست تا پایان سال 1400 معرفی شده است.
مدیرعامل شرکت نظارت بر ضوابط بهداشت انسانی و استاندارد قشم افزود: کلیه واحدهای تولیدی، خدماتی و زیربنایی موظف هستند نسبت به انجام نمونه برداری و اندازه گیری پارامترهای آلاینده زیست محیطی توسط آزمایشگاه های معتمد سازمان حفاظت محیط زیست اقدام کنند.
به گفته آبراری؛ با اخذ گواهینامه آزمایشگاه معتمد سازمان حفاظت از محیط زیست، دیگر نیازی به ارسال نمونه های محیط زیستی مربوط به جزیره قشم برای آزمایشگاه های استان و خارج از منطقه نیست و تمام مراحل بررسی نمونه ها توسط شرکت نظارت بر ضوابط بهداشت انسانی و استاندارد قشم صورت می گیرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا