آخرین خبرهادسته‌بندی نشدهگردشگری در بازدید رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از زیرساخت های عمرانی شهر طبل

فضای عمرانی و گردشگری طبل توسعه می یابد

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و هیات همراه از بلوار ورودی (بلوار حرا)، کمپ پارک و اسکله تفریحی-گردشگری جنگل حرای طبل سه بخش زیرساختی این منطقه در حوزه عمرانی و گردشگری بازدید کرد.

به گزارش پایگاه خبری ساحل قشم به نقل از روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم، در این بازدید که ظهر امروز ۲۴ فروردین ماه با حضور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، جمعی از مشاوران، معاونان و مدیران این سازمان، رئیس شورای شهرستان قشم و شهردار طبل صورت گرفت، زیرساخت های عمرانی و تفریحی- گردشگری این شهر از نظر پیشرفت فیزیکی کار و امکان توسعه فضاها مورد بررسی و گفتمان قرار گرفت.
بازدید از سردرب ورودی شهر طبل و بلوار ورودی( بلوار حرا) آن، نخستین بخش از این بررسی میدانی بود. تعریض، خاکریزی و آسفالت ادامه این بلوار به طول ۳ کیلومتر تا روستای سهیلی، یکی از برنامه های آتی توسعه این مسیر دسترسی می باشد که با همکاری شهرداری طبل و معاونت فنی و امور زیربنایی سازمان منطقه آزاد قشم به انجام می رسد.
کمپ پارک خانواده شهر طبل، در بخش دوم این بازدید توسط مهندس مومنی و هیات همراه مورد بررسی قرار گرفت. توسعه فضای سبز این کمپ پارک با کاشت نخل های کشت بافت، نتیجه این بازدید میدانی بود که به دستور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با بودجه این سازمان، عملیاتی خواهد شد.
بازدید از اسکله تفریحی-گردشگری جنگل حرای شهر طبل، سومین بخش از بازدیدهای میدانی زیرساخت های عمرانی این شهر بود که به دستور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، توسعه فاز دوم این اسکله  با ۳۰ میلیارد ریال اعتبار در دستور کار معاونت فنی و امور زیربنایی این سازمان قرار گرفت.
توسعه و زیباسازی مناظر شهری و روستایی یکی از اهداف کلان سازمان منطقه آزاد قشم در راستای عمل به مسوولیت های اجتماعی و افزایش درصد توزیع گردشگر به سایر شهرها و مناطق روستایی جزیره قشم است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا