آخرین خبرهااجتماعیاقتصادیایرانگردشگری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در جلسه بررسی پروژه های جدید مطرح کرد:

پروژه های آتی سازمان منطقه آزاد قشم ، پاسخگوی نیازهای اقتصادی و اجتماعی منطقه باشد

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: برای اینکه بتوانیم در آینده شاهد توسعه متوازن و پایدار در سراسر جزیره باشیم، نیازمند بررسی، آسیب شناسی و تهیه و تدوین برنامه های جامع برای پاسخ به نیازهای جوامع محلی، فعالین اقتصادی و سرمایه گذاران هستیم.

به گزارش پایگاه خبری ساحل قشم به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، حمیدرضا مومنی در جلسه بررسی و تصمیم گیری برای پروژه های جدید این سازمان، بیان کرد: برنامه ریزی برای طرح های آینده و پروژه های جدید باید با در نظر گرفتن شرایط اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی موجود در منطقه و در راستای ایجاد توسعه همه جانبه همسو با نیازهای منطقه باشد.

وی ادامه داد: جانمایی و تعیین موقعیت جغرافیایی برای پروژه های جدید و فعالیت اقتصادی به ویژه در حوزه های شیلات، نفت و انرژی و صنایع از اهمیت بالایی برخوردار است و باید برنامه های مشخصی برای ایجاد اشتغال پایدار نقاط مختلف جزیره تدوین شود.
رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزادقشم همچنین بر لزوم تعیین برنامه های آتی در حوزه های مختلف خدماتی، گردشگری، اقامتی و زیربنایی در جزیره قشم تاکید کرد.
به گفته مومنی، مبنای هر برنامه ریزی دقیق، اطلاعات و ‌آمار صحیح است و مدیران سازمان منطقه آزاد قشم در حوزه های مختلف اقتصادی و اجتماعی در اسرع وقت باید مبانی کسب اطلاعات پایه را برای برنامه ریزی جهت اعلام پروژه های جدید در این منطقه فراهم کنند.
براساس این گزارش، مرتضی شیخ زاده معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری، ناصر ذاکری مدیر طرح و برنامه، ناصرالدین گرامی مدیر جذب سرمایه گذاری و بازاریابی، حسین ناصری نژاد مدیرفنی و زیربنایی و فرج طهماسبی مدیر امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم در این جلسه توضیحاتی درباره پروژه های آتی مجموعه های تحت مدیریت خود ارائه کردند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا