آخرین خبرها

تحقق ۶۹ درصدی مطالبات مردم قشم از منطقه آزاد

مدیر حوزه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: ۶۹ درصد از درخواست‌های مردمی جزیره قشم به مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، اقدام و نتیجه آن نیز به درخواست کنندگان اعلام شده است.

به گزارش پایگاه خبری ساحل قشم به نقل ازفارس در قشم نریمان توکلی‌جویباری اظهار داشت: ۶۹ درصد درخواست‌های مردمی جزیره قشم  به مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، اقدام و نتیجه آن نیز به درخواست کنندگان اعلام شده است.

وی افزود: تعداد کل این درخواست‌ها ۱۰۸ فقره بوده که ۷۴ درخواست معادل ۶۹ درصد آن‌ها از سوی سازمان منطقه آزاد قشم پاسخ  لازم داده شده است. 

مدیر حوزه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم تصریح کرد: ۲۰ درصد کل این درخواست‌ها معادل ۲۲ درخواست نیز به علت اینکه مدارک و مستندات لازم از سوی درخواست کنندگان ارائه نشده در مرحله انتظار قرار دارد که با تکمیل مدارک اقدام لازم انجام می‌شود.

توکلی ادامه داد: ۱۲ درخواست باقی مانده که معادل ۱۱ درصد کل درخواست‌ها می‌باشد در حال بررسی کارشناسان ذیربط  است تا به نحو مقتضی پاسخ داده شود.

وی اضافه کرد: بخش عمده درخواست‌‌‌ها مربوط به تقاضای زمین برای اجرای پروژه‌ در زمینه‌های مسکونی، فرهنگی، ورزشی، عمرانی، تولیدی، صنعتی، فضای سبز و مانند این‌ها بوده است.

مدیر حوزه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم درخواست برای اشتغال، کسب مجوز برای راه‌اندازی کسب و کار و تمدید مجوزها را از دیگر درخواست‌های ارایه شده برشمرد.

توکلی همچنین از دیدارهای جداگانه مدیرعامل سازمان منطقه ازاد قشم با حدود ۱۰۰ نفر از فعالان حوزه گردشگری و حدود ۷۰ نفر از فعالان حوزه‌ صنعت، شیلات و دامداری جزیره خبر داد.

وی گفت: در این دیدارها مسائل و مشکلات  از سوی مراجعه کنندگان مطرح  و پاسخ‌های لازم ارائه شد.

مدیر حوزه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم  بیان کرد: درخواست‌های مردمی شخصا توسط خود درخواست کنندگان در دیدار چهره به چهره که در اواخر سال گذشته صورت گرفت ارائه شد.

توکلی تصریح کرد: به زودی دیدار مردمی مدیرعامل منطقه آزاد قشم یا به شکل سابق یعنی چهره به چهره و یا به جهت رعایت پروتکل‌های بهداشتی بخاطر شیوع ویروس کرونا در قالب ویدیو کنفرانس برگزار خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا