آخرین خبرها

بیش از یک تن مواد غذایی در قشم معدوم شد/ پلمب ۴۶ واحد صنفی متخلف در جزیره

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم از پلمب ۴۶ واحد متخلف و معدوم کردن بیش از یک تن انواع مواد غذایی فاسد در این جزیره خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری ساحل قشم به نقل از تسنیم ار قشم ، دکتر حمیدرضا بهزادی اظهار داشت: این میزان مواد غذایی در سه هفته گذشته با سهم بیشتر مواد لبنی تاریخ گذشته با هدف کمک‌ هرچه بیشتر به سلامت مردم در شرایط کرونایی معدوم شد.

وی ادامه داد: در این‌ مدت با همت 14 بازرسان ویژه، نزدیک به سه هزار واحد خدمات مواد غذایی در آخرین نقطه جزیره (باسعیدو) تا خود شهر قشم مورد بازرسی قرار گرفتند، که 894 مورد آن با مشارکت بازرسان ادارات و نهادهای مرتبط انجام شد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم اعلام کرد: در این بازرسی‌ها 46 واحد متخلف تعطیل شدند و به 147 واحد دیگر هم اخطاریه پلمب داده شد.

بهزادی با تاکید بر اهمیت پروتکل‌های بهداشتی اعلام شده از سوی ستاد کرونای کشور برای ارتقا سطح سلامت مردم، از مساعدت بازرسان اداره اصناف سازمان‌ منطقه آزاد قشم، امور درگهان، شهرداری‌ها، پلیس اماکن، دامپزشکی، بخشداری‌ها و دهیاران روستاها در زمینه حمایت از سلامت جامعه و‌ مردم در این شهرستان به ویژه در شرایط حساس افزایش کرونا در این منطقه تقدیر کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا