آخرین خبرهادسته‌بندی نشده فرماندار قشم:

مردم سیزده فروردین در خانه بمانند

فرماندار قشم گفت: خطر ویروس کرونا جدی است و از این رو مردم در روز سیزده فروردین(سیزده به در) در خانه بمانند و خودمراقبتی را ادامه دهند.

پایگاه خبری ساحل قشم به نقل از ایرنا فرماندار قشم گفت: خطر ویروس کرونا جدی است و از این رو مردم در روز سیزده فروردین(سیزده به در) در خانه بمانند و خودمراقبتی را ادامه دهند.

علیرضا نصری روز دوشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود: کنترل ویروی کرونا تنها با مسوولیت پذیری شهروندان و مشارکت عمومی ممکن خواهد بود.

وی ادامه داد: ویروس کرونا در تمام ارکان اجتماع را تاثیر گذاشته و از این رو لازم است هر کدام از ما با درک درست موقعیت و نگاه واقع بینانه، نقش خود را در کنترل و مدیریت شرایط ایفا کنیم.

فرماندار قشم اظهار کرد: فضای همدلی مردم و مسوولان برای قطع زنجیره انتقال کرونا در قشم در شرایط مطلوب است و انتظار میرود در ۱۳ فروردین هم این همدلی ادامه داشته باشد.

وی افزود: طرح فاصله گذاری اجتماعی در این روز نیز با دقت بیشتری انجام و محدودیت‌ها توسط مسوولان مربوطه همچنان اعمال می‌شود.

نصری ادامه داد: ۹ ایستگاه‌ بازرسی در شهرهای قشم، درگهان، سوزا و طبل همچنان فعال هستند و از تردد غیر ضروری در سطح شهرستان قشم جلوگیری می‌کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا