آخرین خبرها

جامعه ورزش قشم از مدافعان سلامت تجلیل کردند

مدافعان سلامت بخش کرونا ویروس بیمارستان پیامبر اعظم(ص) قشم از سوی جامعه ورزشکاران این شهرستان تجلیل شدند.

به گزارش پایگاه خبری ساحل قشم به نقل از تسنیم، آرش نیرومند در مراسم تجلیل جامعه ورزش قشم از مدافعان سلامت بخش کرونا ویروس بیمارستان پیامبر اعظم(ص)، با تقدیر از این اقدام ارزشمند و خیرخواهانه، اظهار داشت: تلاش شبانه روزی نیروهای بیمارستان در طول دوران هشت ماهه شیوع کرونا شایسته اجر الهی است.

معاون سیاسی، امنیتی فرمانداری قشم ادامه داد: بهترین راه برای کمک به نیروهای کادر درمان و حوزه سلامت در شرایط سخت کرونایی، رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سوی آحاد مردم و جامعه است.

رئیس ورزش و جوانان شهرستان قشم هم در این مراسم گفت: جامعه ورزشی قشم خود را ملزم به رعایت دستورالعمل های ستاد کرونای شهرستان می‌داند.

رضا دریایی اظهار داشت: برای کمک به کاهش آمار مبتلایان به ویروس کرونا و در نهایت کم شدن آمار فوتی‌های کووید 19 آماده همراهی برای اجرای سیاست‌های بازدارنده در این حوزه هستیم.

آماده جذب نیرو برای ارتقای سطح خدمات در بخش مقابله با کرونا هستیم

رئیس بیمارستان پیامبر اعظم (ص) قشم هم با تقدیر از نگاه مثبت جامعه ورزشی قشم، اظهار داشت: حضور جامعه ورزشی در میان مدافعان سلامت، روحیه نیروهای خدمت‌رسان در زمینه مقابله با ویروس کرونا را دوچندان کرد.

دکتر مریم هروآبادی با اعلام اینکه نمی‌توان زمان مشخصی برای پایان یافتن دوره کرونا متصور شد، گفت: با توجه به آغاز موج سوم کرونا آماده جذب نیرو برای ارتقای سطح خدمات در بخش مقابله با این ویروس هستیم.

وی از تمام مردم ساکن شهرستان قشم و مهمانان و گردشگرانی که به این جزیره سفر می‌کنند خواست با رعایت کامل مباحث بهداشتی به ویژه استفاده از ماسک، شستشوی مداوم دست‌ها، رعایت فاصله اجتماعی، پرهیز از مشارکت در جشن‌ها و آئین‌های عزاداری و مهمانی‌ها به ارتقاء سلامت جامعه کمک کنند.

سالن‌های بدنسازی و فضاهای سربسته ورزشی را تعطیل کنید

رئیس بیمارستان قشم ادامه داد: اداره ورزش و جوانان به گردانندگان سالن‌های ورزشی تفهیم کنند که انجام ورزش در فضاهای سربسته از جمله انجام ورزش بدن‌سازی بسیار خطرناک است و در صورت لزوم نسبت به تعطیلی ورزش‌ها در فضاهای سربسته اقدام شود.

رئیس هیئت ورزش روستایی و بازی‌های بومی و محلی شهرستان قشم هم در این مراسم با قدردانی از نیروهای خط مقدم مقابله با ویروس کرونا، گفت: کادر درمان بیمارستان‌ها در سرتاسر کشور از جمله در قشم سربازان خط مقدم مقابله با ویروس نامرئی کرونا هستند.

عبدالرحیم رضوانی اظهارداشت: جامعه ورزش شهرستان به ویژه هیئت ورزش روستایی و بازی‌های بومی، محلی قدردان تلاش مدافعان سلامت است و آماده همکاری برای اجرای دستورالعمل های ستاد کرونای شهرستان است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا