دسته‌بندی نشده

عوارض شرکت نفت فلات قاره به قشم پرداخت شود/ بنگاه های اقتصادی به مسوولیت اجتماعیشان عمل نمی کنند

فرماندار شهرستان قشم گفت: شرکت نفت فلات قاره قشم باید عوارض خود را در این شهرستان پرداخت و همچنین به مسوولیت اجتماعی خود در منطقه عمل کند.

به گزارش پایگاه خبرقشم علیرضا نصری شامگاه یکشنبه در نشست مشترک با دهیاران و شوراهای بخش مرکزی شهرستان قشم افزود: یکی از مشکلات اساسی شهرستان قشم، عمل نکردن بنگاه‌های اقتصادی به مسوولیت اجتماعی است.

وی ادامه داد: اگر این عوارض به جای پرداخت به استان دیگر در همان شهری که مجتمع مستقر است پرداخت شود، بسیاری از مشکلات محلی رفع می‌شود.

مشکلات روستاها بررسی و دستور رفع آن صادر شد

فرماندار قشم اظهار کرد: در این نشست مشکلات روستاهای بخش مرکزی قشم بررسی و دستور رفع این مشکلات با حضور مدیران شهرستان صادر شد.

وی افزود: آب‌رسانی به روستاهای هُلُر و بخش مرکزی، ایجاد خانه بهداشت جی‌جیان، تکمیل خانه بهداشت روستاهای گَوَرزین و کاروان، آسفالت مسیر ورودی روستاهای لافت و پی‌پشت، پل مسیر باغ بالا به توریان و توزیع سیمان در روستاها از مواردی است که در این نشست مورد بررسی قرار گرفت.

نصری تصریح کرد: برای حل مشکلات تامین آب شرب روستاها با هماهنگی نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی مقرر شد مشکل از طریق شرکت مپنا تامین برطرف شود.

وی ادامه داد: تعیین تکلیف مدیریت روستای تولا در مجلس شورای اسلامی نیز از سایر مصوبات این نشست است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا