آخرین خبرهااخبار مهماقتصادیایرانبین الملل

دعوت رسمی از سفیر عمان برای سفر به قشم

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به‌صورت رسمی از سفیر عمان برای سفر به جزیره قشم و امضای تفاهم‌نامه همکاری دعوت کرد.

به گزارش پایگاه خبری ساحل قشم به نقل از فارس، حمیدرضا مؤمنی ظهر چهارشنبه با ابراهیم بن احمد بن محمد المعینی، سفیر کشور عمان، در مورد ظرفیت‌های مختلف این منطقه آزاد همچون گردشگری، صنایع، تجارت و نفت و انرژی جهت جذب سرمایه‌گذاری و توسعه همکاری‌های اقتصادی و فرهنگی گفت‌وگو کرد.

گسترش همکاری‌های دوجانبه و ایجاد پلی برای آغاز ارتباطات اقتصادی و فرهنگی میان استان مسندم عمان و شهرستان قشم، پرداختن به معرفی توانمندی‌های قشم در بخش صنایع نفت، گاز و انرژی بخش دیگری از موضوعات مطرح شده در این جلسه بود.

در پایان این نشست مشترک، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به صورت رسمی از سفیر عمان دعوت کرد تا با سفر  به جزیره قشم، تفاهم‌نامه‌ای مشترک از موضوعات مطرح شده در این جلسه را به امضا برساند که با هدف گسترش روابط اقتصادی و فرهنگی دو طرف تنظیم خواهد شد.

سفیر عمان نیز با استقبال از این دعوت، قشم را گنجینه‌ای از فرصت‌های اقتصادی، علمی، فنی و فرهنگی خواند و برای تهیه و امضای این تفاهم‌نامه اعلام آمادگی کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا