آخرین خبرهادسته‌بندی نشده از سوی فرمانده قرارگاه مرکزی رزمایش مواسات و کمک مؤمنانه شهرستان قشم انجام شد؛

اعطای احکام کمیته های ۱۴ گانه قرارگاه مرکزی قشم

حجت الاسلام و المسلمین میثم تارم، فرمانده قرارگاه مرکزی رزمایش مواسات و کمک مؤمنانه شهرستان قشم، احکام کمیته های 14 گانه قرارگاه مرکزی این شهر را اعطا کرد.

به گزارش پایگاه خبری ساحل قشم به نقل از روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم، حجت الاسلام و المسلمین میثم تارم، امام جمعه شهرستان قشم، شب گذشته طی مراسمی ضمن اعطای احکام کمیته های ۱۴ گانه قرارگاه مرکزی گفت:  این قرارگاه پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری باهدف حمایت از افرادی که در شرایط بروز و شیوع بیماری کروناویروس دچار آسیب های اقتصادی شده اند تشکیل شده تا در ماه مهمانی خدا هیچ فرد مسلمانی در کشور و جزیره قشم دچار فقر معیشتی نباشد.
وی افزود: بهره‌گیری از حداکثر توان و تمامی ظرفیت‌های مردمی و سازمانی شهرستان به منظور برپایی رزمایشی گسترده برای مواسات، همدلی و کمک مومنانه به نیازمندان و فقرا در جامعه که ایمان، تعهد و انسان دوستی جامعه جزیره را به نمایش می گذارد، از دیگر اهداف این رزمایش بزرگ است.
در این مراسم مرتضی شیخ زاده، معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم طی حکمی به عنوان جانشین رئیس قرارگاه مرکزی رزمایش بزرگ مواسات و کمک مومنانه شهرستان قشم انتخاب شد.
در ادامه، علیرضا کمساری، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سازمان منطقه آزاد قشم به عنوان رییس کمیته فرهنگی، فرشته سلجوقی، مدیر اجتماعی و سلامت این سازمان به سمت رییس کمیته بانوان و حسین مرادی، مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد قشم نیز در جایگاه رییس کمیته اطلاع رسانی و روابط عمومی قرارگاه مرکزی رزمایش بزرگ مواسات و کمک مومنانه شهرستان قشم احکام خود را از امام جمعه شهرستان و فرمانده این قرارگاه دریافت کردند.
معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم نیز در پایان این مراسم از “سامانه اکرام” رونمایی کرد. این سامانه ضمن ثبت اقلام اهدایی و انتخاب دقیق محل توزیع، نظارت بهتر بر روی اقدامات این قرارگاه را تسهیل می کند.
گفتنی است، شماره حساب متمرکز رزمایش «کمک مؤمنانه» در قشم به شماره «۱-۷۸۷۰۶۶۱-۱۰» با شماره شبای «IR040700001000117870661001» و شماره کارت «۷۳۶۶-۱۱۵۹-۷۲۱۱-۵۰۴۱» به نام «قرارگاه مرکزی رزمایش مواسات و کمک مومنانه شهرستان قشم» نزد بانک رسالت برای دریافت این کمک ها اختصاص یافته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا