دسته‌بندی نشده

اصحاب رسانه، چشم بیدار جامعه

حجت الاسلام و المسلمین احمد غلامی رییس سازمان تبلیغات اسلامی و ستاد دهه فجر در نشستی که به مناسبت برنامه ریزی ایام الله دهه فجر با اصحاب رسانه داشت، گفت: امسال با توجه به هم زمانی دهه فجر و جشن باشکوه انقلاب اسلامی با ایام فاطمیه، رعایت حرمت این ایام از وظایف همه دست اندرکاران امر خواهد بود.
وی با اشاره به فرموده امام راحل در خصوص لزوم بیان تلاش ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی، افزود: در عصر حاضر، ایران اسلامی در همه حوزه ها و بویژه در بحث امنیت، حرف اول را در جهان می زند و پرداختن به مشکلات جزیی و سعی در بزرگنمایی آنها، اجر دستاوردهای دولت خدوم را زایل می کند.
وی با اشاره به همراهی و همدلی ملت ایران در به ثمر رساندن انقلاب اسلامی و استقامت مثال زدنی مردم در ۸ سال دفاع مقدس، ادامه داد: دشمن همواره در تلاش است تا از راه های مختلف همچون تهاجم فرهنگی و اینک با القا و بزرگنمایی مشکلات، اراده و اتحاد ملت نستوه ایران را در هم شکند. در کشور ما همه مسئولیت ها و کارها با رای و نظر گروهی و مردمی به نتیجه می رسد.
رییس سازمان تبلیغات اسلامی، ادامه داد: اصحاب رسانه در قشم در نهایت انصاف با مسایل و مشکلات موجود برخورد می کنند و چشم بیدار جامعه و مردم، همچنین همراه مسئولین و پل ارتباطی قابل اتکایی هستند که سعی در حل مشکلات جامعه دارند.

۲۹۰ برنامه توسط ستاد دهه فجر در جزیره قشم در دست اجراست که به همراهی ۲۲ کمیته به انجام می رسد و از بین این برنامه ها ۴۰ برنامه شاخص همراه با اطلاع رسانی عمومی خواهد بود.

حجت الاسلام و المسلمین احمد غلامی، در ادامه چنین بیان کرد: رسالت ما انتقال آموزه های انقلاب به نسل جوان است و به همین منظور برنامه های متنوعی در سطح مدارس و دانشگاه با همکاری آموزش و پرورش در دستور کار می باشد.
وی در پایان با اشاره به لزوم حضور مسئولین به عنوان مطالبه مردمی، همچنین همکاری همه نهادها، از اهالی رسانه خواست تا مانند همیشه در سطحی گسترده اقدام به اطلاع رسانی برنامه های این دهه ی پرخیر و برکت نمایند و حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن را که باشکوه تر از سال های قبل برپا خواهد شد، به خوبی پوشش دهند.

عبدالعلی پوراشرف

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا