ایران

کیفیت کار، ملاک ماندگاری

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم کیفیت عملکرد را ملاک ماندگاری مدیران، در سازمان منطقه آزاد قشم دانست.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم کیفیت عملکرد را ملاک ماندگاری مدیران، در سازمان منطقه آزاد قشم دانست.

به گزارش پایگاه خبری ساحل قشم، حمیدرضا مومنی در نشست اخیر خود با خبرنگاران، گفت: ملاک انتخاب و ماندگاری مدیران در سطوح مختلف سازمان منطقه آزاد قشم، عبور از نظام ارزیابی، عملکرد صحیح در حوزه مسولیتی و شایسته سالاری است. تغییر در سطوح مدیریتی برای رسیدن به اهداف سازمانی، امری بدیهی است.
وی ملاک ارزیابی عملکرد مدیران در سال ۱۳۹۷ را تحقق برنامه ها بر مبنای بودجه تصویب شده سازمان منطقه آزاد قشم عنوان کرد و افزود: تداوم خدمت مدیران در گرو اقدامات جهادی و جلب رضایت مردم است. عملکرد مدیران باید به گونه ای باشد که سازمان را در رسیدن به اهداف پیش رو یاری داده و پاسخگوی مردم در باب عملکرد به وظایف شان در حوزه مربوطه باشد.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم ادامه داد: پرداختن به مواردی مانند استفاده از مدیران بومی-غیر بومی و چرایی تغییرات مدیریتی در واقع پرداختن به سطح است. ما همه مسلمان هستیم و از همین آب و خاک، بدون در نظر گرفتن هیچ گونه حد و مرز و قومیتی. آمده ایم تا گرهی از مشکلات مردم حل کنیم و با تمام توان به آن پرداخته ایم. صرفنظر از بومی یا غیر بومی بودن، شیعه یا سنی بودن باید برای ارتقا سطح جزیره و بهره مندی همه مردم تلاش کرد.
در پایان مومنی بیان کرد: در مجموعه حال حاضر سازمان منطقه آزاد قشم، فردی ماندگار است که مسئولیت مربوط به حیطه کاری خود را به نحو احسن به انجام برساند و از نظام ارزیابی به سلامت عبور کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا