آخرین خبرهااجتماعیایرانبین المللسیاسی

«اماراتی‌ها» تکلیف خود را با حاکمان واداده‌شان روشن کنند

مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه قشم گفت: به مردم امارات متحده عربی توصیه می‌کنیم که تکلیف خود را با حاکمان واداده‌شان روشن کنند.

به گزارش پایگاه خبری ساحل قشم به نقل از فارس در قشم ، حجت‌الاسلام والمسلمین امید درویشی اظهار داشت: آمریکای جنایتکار امروز افولش به حدی رسیده است که دست به دامن کشوری فسقلی مانند امارات شده است و افتخار میانجی‌گری بین یک کشور دسته چندمی با رژیم غاصب اسرائیل را دارد.

وی با بیا ن اینکه حنای ترامپ دیگر رنگی ندارد و بداند این بار نیز مثل گذشته با رسوایی و روسیاهی بیشتر منطقه را ترک خواهد کرد، افزود: این همان آمریکاست که روزی خود را ابر حریف و کدخدای جهان می‌دانست.

مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه قشم خطاب به آمریکای جنایتکار گفت: شما هر کجا قدم گذاشتید جز توطئه،کشت و کشتار، فساد و بی‌بند و باری هدفی دیگر نداشتید و تجربه حضور نامبارک شما در افغانستان، عراق، سوریه و… گواهی است بر این ادعا.

حجت‌الاسلام درویشی خطاب به امارات افزود: شما در حاشیه خلیج همیشه فارس تا کنون در امنیت بودید و خوابی آرام را سپری می‌کردید چون ایران مقتدر در همسایگی شما از هوا و دریا برای تقابل با آمریکا و هر دشمن متجاوزی با قدرت، پاسخ دندان‌شکن می‌داد و اکنون نیز چنین است اما این بار به مردم امارات متحده عربی توصیه می‌کنیم که تکلیف خود را با حاکمان واداده‌شان روشن کنند.

وی ادامه داد: همان‌طور که فرماندهان ارشد نظامی ایران اسلامی من جمله سرلشکر باقری عزیز فرمودند تا دیر نشده برای حفظ امنیت منطقه و خود از این پیمان نامبارک با رژیم اشغالگر برگردید و تجدید نظر کنید والا در امان نخواهید بود.

مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه قشم تصریح کرد: رژیم منحوس صهیونیستی که این روزها مرگ تدریجی او رقم خورده است و برای نابودی‌اش لحظه شماری می‌کند ظاهراً امارات به این مرگ تدریجی می‌خواهد سرعت بیشتری بدهد و هشدار ما این است که امارات مراقب شعله‌های آتشی که به حلقوم صهیونیست رسیده است دامن‌گیر نشود چراکه این پیمان می‌تواند نابودی امارات را نیز رقم بزند.

درویشی عنوان دادشت: امارات بداند فرزندان امام خامنه‌ای عزیز در منطقه، تمام حرکات شما را زیر نظر دارند اگر شب‌های پرستاره دبی و ابوظبی را دوست دارید و نمی‌خواهید ستارگان درخشان و پرزرق و برق را تبدیل به فواره‌های آتش ببینید از کرده خویش پشیمان شده و دست نامبارک اسرائیل را از منطقه قطع کنید چراکه این به نفع منافع حاکمان و مردم امارات است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا