ایران نماینده ویژه رئیس جمهور در قشم:

مومنی، واقعا فردی تلاشگر، دلسوز و زحمتکش است

ابراز خرسندی رئیس جمهوری از اقدامات انجام شده در منطقه آزاد قشم و حمایت تمام قد نماینده ویژه ایشان از عملکرد مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در نشست شورای اداری این شهرستان را می توان مهر تائید دیگری بر کارنامه مومنی دانست.

به گزارش پایگاه خبری ساحل قشم با ابراز خرسندی رئیس جمهوری از اقدامات انجام شده در منطقه آزاد قشم و حمایت نماینده ویژه ایشان از عملکرد مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در جلسه شورای اداری این شهرستان، مهر تائید دیگری بر کارنامه مومنی نشست.

نهم اسفندماه ۹۶ بود که نسیمی روحانی در هرمزگان وزیدن گرفت و خلیج نشینان به شوق دیدار محبوبشان گرداگرد تختی، استوره جوانمردی، برای استقبال از جوانمردان دولت تدبیر و امید صف کشیدند. کاروان تدبیر بر سراسر هرمزگان نور امید فشاند و در این بین، قشم سهمی ویژه داشت.

عملکرد مسئولین ارشد منطقه آزاد و ویژه اقتصادی قشم که پیش از این در مرداد ماه سالجاری به تائید وزیر، وکیل، استاندار و امامان جمعه شهرستان رسیده بود، این بار ابراز سرور شخص رئیس جمهور را موجب شد.

حجت الاسلام والمسلمین روحانی با اشاره به اینکه “در سفر سال ۹۴ به جزیره قشم از مسئولان سازمان منطقه آزاد خواستم تا شرایط مناسبی برای پارک خودرو و نصب چادر برای مسافران فراهم کنند”، ایجاد کمپ های بسیار خوب در نقاط مختلف قشم با هدف رفاه حال مسافران را موجب خرسندی دانست.

وی همچنین از توجه ویژه سازمان منطقه آزاد قشم به مسائل زیست محیطی در طرح ها و حرکت در مسیر تولید برق از نیروگاه خورشیدی و نیز راه اندازی طرح شیرین سازی گاز هنگام تقدیر کرد.

دکتر بانک نیز بعنوان نماینده ویژه رئیس جمهوری و دبیر شورایعالی مناطق آزاد کشور در شورای اداری شهرستان قشم از عملکرد حمیدرضا مومنی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، حمایت کرد.

مرتضی بانک گفت” واحدهای صنعتی متعددی در قشم درحال فعالیت است[با این حال برخی از منتقدین] می گویند آقای مومنی کار نکرده است!. [بله] دیگران تلاش کرده اند، [اما] آقای مومنی هم تلاش کرده و [تمام اقداماتش] قانونی بوده است.”

نماینده ویژه رئیس جمهور با دعوت تمام مسئولین به وحدت، همدلی و هم افزایی برای خدمت واقعی به مردم، ادامه داد ” البته قطعا خیلی بهتر از این هم می شود کار کرد، اگر شرایط سیاسی، امکانات اولیه و زیرساخت ها مهیا باشد.”

دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور در واکنش به اظهار نظرهای کارشناسی نشده، گفت “باید شرایط موجود و خدمات ارائه شده را با هم دید. منطقه آزاد با همه محدودیت هایش خوب کار کرده است؛ البته این اصلا کافی نیست و باید برای بهتر شدن آن تلاش کرد. ضعف های زیادی وجود دارد؛ کارهای زیادی هم انجام شده است و کارهای بسیار دیگری نیز باید انجام شود؛ قشم آینده خوبی دارد.”

دکتر بانک تصریح کرد ” جناب آقای مومنی یک فرد کاملا و واقعا تلاشگر، دلسوز و زحمتکش است. البته همه ما ضعف هایی داریم و ممکن است ضعف هایی هم باشد؛ اما واقعا این تلاش هایی که دارد انجام می شود می تواند به بهبود وضعیت این منطقه کمک کند.”

به جانب انصاف و تجربه، در عمر قشم مدیرعاملی را نمی توان یافت که چون مومنی، تائید و تحسین همگان را برانگیخته باشد.

قشم همچنان با مشکلات عدیده خرد و کلان پنجه در پنجه است و هیچ کس نمی تواند وجود مسائل و مشکلات را انکار کند؛ اما در بوق و کرنا مشکلات و اخذ مواضع پرچم گونه قطعا راهکاری صواب نیست.

حال که دولت تدبیر و امید مدیرعاملی مدبر و خدوم را بر مسند خدمت گماشته است باید تمام آنانی که خود را خدمتگزار مردم می دانند در پی یاری آن برآیند که اگر چنین شود، قطعا آینده روشن است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا